Keinam kārtējie vārti, “Hotspur” zaudē punktus Braitonā

18/04/2018 00:00

Vienīgajā Anglijas Premjerlīgas mačā šovakar vērtīgus punktus cīņā par labāko trijnieku zaudēja Totenhemas “Hotspur”, kas viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar 13. vietā esošo “Brighton & Hove Albion” vienību.

Premjerlīgas kopvērtējumā pēc 34. kārtām Londonas klubs ar 68 punktiem ieņem ceturto pozīciju, par diviem punktiem atpaliekot no “Liverpool”, bet par trim – no Mančestras “United”, tiesa, sarkanie velni aizvadījuši par vienu maču mazāk.

Pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā puslaikā “Hotspur” pašā otrā puslaika sākumā izdevās atklāt rezultātu, kad 48. minūtē lielisku dienvidkorejieša Hjunmina Sona reidu mājinieku soda laukumā ar saviem 26. vārtiem noslēdza Harijs Keins. Totenhemas spēlētāju prieki gan nebija ilgi, jo tikai pēc divām minūtēm spēles arbitrs uz “Hotspur” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu.

To veiksmīgi realizēja Paskāls Gross, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo – 1:1. Viesiem bija gana laika, lai tomēr izrautu uzvaru, taču atlikušajās minūtēs reālas vārtu gūšanas izdevības londonieši tā arī neizveidoja, un mačs noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. “Hotspur” piederēja ievērojams pārsvars bumbas kontrolē (64% pret 36%), kā arī sitienos vārtu virzienā (16-8), taču ne raidījumos vārtu četrstūrī (6-5).

Totenhemai bez dalības Premjerlīgā šajā sestdienā vēl priekšā pusfināla cīņa Anglijas FA kausā pret Mančestras “United”.