Ķēniņam un Cīrihei uzvara pār “Lausanne” komandu

18/11/2017 00:40

Šveices spēcīgākās hokeja līgas (NLA) spēlē uzvaru izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes “Lions” vienība, kas izbraukumā ar 5:2 uzvarēja “Lausanne”. Cīrihes komanda pakāpas uz turnīra tabulas otro pozīciju.

Spēli veiksmīgi iesāka mājinieki, kad jau 25.sekundē spēja izvirzīties vadībā, tomēr Cīrihes komanda ātri spēja atspēlēties, jo jau pēc divām minūtēm Ķēniņa pārstāvētā komanda panāca 1:1. Pirmais periods izvērtās rezultatīvs, jo “Lausanne” iemeta vēl vienu ripu, bet Cīrihes “lauvas” atbildēja ar diviem precīziem metieniem. Spēles atlikušajā laikā viesi guva vārtus gan otrajā, gan trešajā periodā, svinot pārliecinošu uzvaru.

Ķēniņš spēli uzsāka nomināli pirmajā uzbrucēju trijniekā kopā ar ilggadējo Šveices izlases uzbrucēju Romēnu Viku un šosezon no NHL pārnākušo Somijas uzbrucēju Lauri Korpikoski. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 15:21 minūtes (3:09 mazākumā), divas reizes meta pa vārtiem, divas reizes bloķēja pretinieku metienus, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Zīmīgi, ka nesen Ķēniņa vārds tika locīts sakarā tieši ar potenciālo pāreju uz “Lausanne” vienību.

Zaudējumu piedzīvoja cita Latvijas izlases hokejista Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau “Tigers”, kas ar 2:5 izbraukumā piekāpās “Fribourg-Gotteron” komandai. Latviešu vārtsargs spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

NLA kopvērtējuma tabula (Komanda, spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, vārtu attiecība, punkti)

1. Bern 20 13 3 1 3 72:37 46
2. Zurich 21 11 3 2 5 76:54 41
3. Lugano 20 13 1 0 6 67:46 41
4. Fribourg 22 12 0 5 5 60:57 41
5. Zug 22 10 3 1 8 64:55 37
6. Davos 22 11 0 3 8 61:64 36
7. Biel 22 7 2 2 11 60:69 27
8. Servette 21 6 2 3 10 49:61 25