KHL: CSKA uzvar Kazaņu, “Salavat Julaev” turpina zaudējumu sēriju

17/11/2017 20:53

Kontinentālās hokeja līgas spēlē Maskavas CSKA ar 3:0 mājās pārspēja Kazaņas “AK Bars”.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “armijnieku” aizsargs Ņikita Ņesterovs, kurš ar ļoti spēcīgu metienu no zilās līnijas pārspēja Kazaņas vārtsargu Emilu Garipovu. Arī turpinājumā CSKA spēlēja ļoti ātru un aktīvu hokeju un trešdaļas vidū dubultoja pārsvaru, kad vārtu priekšā veiklākais bija Andrejs Kuzmenko, kurš iebakstīja ripu vārtos.

Zīmīgi, ka uz CSKA spēli bija sanākušas teju pilnas tribīnes, kas neskatoties uz zvaigžņoto sastāvu, šosezon bija izdevies reti.

Spēles otrajā periodā komandas turpinaja spēlēt aktīvu hokeju, vairākas labas izdevības atzīmēties bija arī Kazaņas komandai, tomēr otrais periods beidzās bez vārtu guvumiem. Trešajā periodā CSKA labā trešos vārtus guva Kirils Petrovs, nokārtojot savai komandai kārtējo uzvaru.

Līdz ar to, CSKA saglabāja otro vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā, kamēr Sanktpēterburgas SKA atrodas 20 punktu attālumā.

CSKA konkurenti Helsinku “Jokerit” savās mājas ar 2:3 zaudēja “Sochi” komandai.

Citā spēlē zaudējumu sēriju neizdevās pārtraukt Ufas “Salavat Julaev” komandai, kura izbraukumā ar 2:3 papildlaikā atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu. Spēli labi iesāka tieši “Salavat Julaev” hokejisti, pirmajā periodā gūstot divus bezatbildes vārtus. Vispirms vairākumu realizēja dānis Filips Lārsens, bet trešdaļas noslēgumā Antons Burdasovs izmantoja labu partnera piespēli un palicis viens ar vārtsargu panāca divu vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā majinieki vienus vārtus atguva, bet zaudēja galveno treneri Dmitriju Kvartaļnovu, kuram pēc strīda ar tiesnesi piesprieda noraidījumu. Spēles izšķirošajā perioda mājinieki ātri spēja gūt vārtus un panākt izlīdzinājumu. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās, bet papildlaikā “Lokomotiv” uzvaru atnesa čehs Jaklubs Nakladals, kurš bija acīgākais desmit sekundes līdz pagarinājuma beigām, kad vārtos raidīja Ufas vārtsarga nepiespiesto ripu.

Kazaņas komanda nostiprinājās Austrumu konferences pirmajā vietā, bet “Salavat Julaev” tas bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas. Ufas vienība Austrumos ieņem septīto vietu.

KHL spēļu rezultāti (17.11.17)

Omskas “Avangard” – Novosobirskas “Sibir” 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Jaroslavļas “Lokomotiv” – Ufas “Salavat Julaev” (0:2, 1:0, 0:1, 1:0)

Maskavas CSKA – Kazaņas “AK Bars” (2:0, 0:0, 1:0)

Helsinku “Jokerit” – “Sochi” (2:1, 0:0, 0:2)

Podoļskas “Vitjaz” – Ņižņekamskas “Neftehimik” – pēcspēles metienos (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)