Kuksiks salādē 20 punktus Štālbergam un Peineram

13/11/2017 00:22
Rihards Kuksiks, Sportazinas.com

Latviešu trenera Artūra Štālberga vadītā Panevežas “Lietkabelis” vienība, kuras rindās spēlē Latvijas izlases uzbrucējs Žanis Peiners, ar rezultātu 88:81 (14:17, 33:23, 21:21, 20:20) pārspēja cita latviešu basketbolista Riharda Kuksika pārstāvēto Ķedaiņu “Nevežis” komandu.

Uzvarētāju rindās Žanis Peiners laukumā pavadīja 27:34 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 14 gūtiem punktiem (2p. 4/4, 3p. 1/3, 1p. 3/4) un vienu rezultatīvu piespēli. Universālā basketbolista kontā arī sešas izprovocētas piezīmes un viens bloķēts metiens. Maču Žanis noslēdza ar lietderības koeficientu “18”.

“Nevežis” komandas snaiperis Rihards Kuksiks laukumā pabija 26:24 minūtes un guva 20 punktus (2p. 5/6, 3p. 3/5, 1p. 1/1), izcīnīja sešas bumbas pie groziem, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Kuksiks spēli pabeidza ar labāko lietderības koeficientu – “22”.

“Lietkabelis” komandai šī jau bija desmitā uzvara Lietuvas līgā, kas tai ļauj atrasties otrajā vietā. Identiska (10-1) bilance ir arī Kauņas “Žalgiris” komandai. Kuksika “Nevežis” šis bija sestais zaudējums deviņās spēlēs.