“Kurbadam” svarīga uzvara un otrā vieta tabulā

13/02/2018 21:29

Latvijas hokeja virslīgā šovakar tika aizvadītas divas spēles, kurās pie uzvarām tika HK “Kurbads” un HK “Liepāja/Optibet” komandas.

“Kurbads” hokejisti savā laukumā uzņēma “Zemgale/LLU” komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2. Pirmais periods noslēdzās 0:0, bet otrajā trešdaļā tika gūti trīs vārti. Vispirms viesus vadībā izvirzīja Artūrs Āboliņš, bet Mārtiņš Cipulis panāca 1:1. Perioda izskaņā Jānis Straupe jau vadībā izvirzīja mājiniekus.

Mača pēdējā periodā Artjoms Ogorodņikovs atjaunoja līdzvaru, bet 52. minūtē Mārcis Zembergs guva uzvaras vārtus.

Tikmēr liepājnieki viesos ar 5:4 pagarinājumā pārspēja “Rīga/Prizma” komandu. Jāpiebilst, ka laukuma saimnieki pirmajā periodā bija vadībā ar 2:0, tomēr nespēja nosargāt pārsvaru.

Uzvarētāju rindās pa trīs punktiem nopelnīja Bruno Zabis un Māris Diļevka, tikmēr zaudētājiem rezultatīvākie ar diviem punktiem bija Aldis Popens un Sandis Grīnbergs.