Kuzminsks izrauj Bertāna komandai dramatisku uzvaru pēdējā sekundē

22/01/2018 23:29
kuzminsks, sportazinas

Šovakar, 22. janvārī, Itālijas basketbola A Sērijā panākumu izcīnīja Daira Bertāna pārstāvētā ”Olimpia Milano”, kas pagarinājumā pārspēja ”Vanoli Cremona” 82:80.

Milānas klubs uzvarēja pirmo ceturtdaļu 23:21 un arī puslaika pārtraukumā devās ar deviņu punktu pārsvaru – 48:39. Tomēr spraigā cīņā otrajā puslaikā ”Cremonia” atguvās un izrāva neizšķirtu.

Spēle turpinājās papildlaikā un arī tad tā ritēja punkts punktā, tomēr izšķirošos punktus ”Milano” rindās guva Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas ”Knicks” nevajadzīgais Mindaugs Kuzminsks. Rezultātam esot 80:80 viņš iemeta divus punktus, panāca 82:80 un izrāva savai komandai uzvaru.

Kuzminsks bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā ar gūtiem 19 punktiem, kā arī savāktām deviņām atlēkušajām bumbām un četrām piespēlēm. Kuzminsks nopelnīja lietderības koeficientu plus astoņi, tomēr aizmeta garām visus trīs tālmetienus.

Savukārt Dairis Bertāns bija mazliet pieticīgāks. Latvietis iemeta deviņus punktus, taču bija 100% precīzs – Daira kontā divi trīspunktnieki un viens pustālais metiens. Bertāns 20 minūšu laikā savāca arī vienu atlēkušo bumbu, padeva vienu rezultatīvu piespēli un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.