Kuzņecovs: Znaroks ar žurnālistiem un ar komandu – divi dažādi cilvēki

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Foto: Sputnik

Nacionālās hokeja līgas komandas Vašingtonas “Capitals” krievu uzbrucējs Jevgēņijs Kuzņecovs sarunā ar “Sport-Express” dalījies iespaidos par Krievijas izlases galveno treneri Oļegu Znaroku.

Kuzņecovam tika jautāts vai, viņaprāt, izlases treneru kolektīvā būtu nepieciešamas pārmaiņas un vai Znaroks vispār ir gatavs strādāt šādā līmenī, jo viņa vadībā zaudēts četros lielajos turnīros pēc kārtas.

“Es saprotu, kāpēc jūs man uzdodiet šo jautājumu tādā tonī. Priekš žurnālistiem viņš varbūt arī nav ideāls. Ja skatāmies no komandas interesēm, tad tā gan nav. Jūs, žurnālisti, redzat vienu Znaroku. Bet komandā viņš ir pavisam citādāks. Ja tu esi paņemts komandā pie Znaroka, tu esi kā ģimenes loceklis. Gandrīz vienmēr, kad skatos viņa intervijas, neatpazīstu mūsu treneri. Tie ir divi dažādi cilvēki. Ar viņu noteikti dotos kopā kaujā, viņš vienmēr aizstāv savējos,” bilda Kuzņecovs.

Jāpiebilst, ka Znaroks pazīstams ar savām neordinārajām atbildēm uz žurnālistu uzdotajiem jautājumiem.

Žurnālisti turpināja provocēt krievu hokejistu, bilstot, ka šobrīd neesot karš, bet atkārtoti izcēla, ka komanda nav uzvarējusi vairākos lielajos turnīros pēc kārtas.

“Ne jau Znaroks viens pieņem lēmumus. Ir vesels treneru štābs, kas strādā ar izlasi, un tāpat funkcionāri. Bez tam, uz ledus atrodas vispār citi cilvēki, kuri var izšķirt spēles likteni, gan nerealizēt kādu momentu. Neteiktu, ka mēs zaudējam saviem pretiniekiem taktiskajā ziņā. Vienkārši reizēm pieviļ izpildītāji, tajā skaitā arī es. Bet šobrīd Znaroks ir izveidojis tādu auru, ka uz izlasi braukt gribas visiem. Un tas ir ļoti svarīgi. Bez tam, galvenais mērķis ir olimpiāde. Ja pareizi saprotu, viņu uzaicināja ar vienu mērķi – uzvarēt olimpiādē. Un tas ir vesels cikls. Pēc olimpiādes arī varēsim labāk spriest,” Znaroku aizstāvēja uzbrucējs.

Sarunas noslēgumā žurnālisti vērsa uzmanību uz to, ka Pasaules kausa izcīņā, kas ir kā mēraukla olimpiādes līmenim, Krievijas izlase arī tur neizskatījās gatava šo turnīru uzvarēt, uz ko Kuzņecovs atbildēja, ka komanda aizvadīja labu grupu turnīru un spēlē ar kanādiešiem pie noteiktas veiksmes varēja būt pavisam cits scenārijs, tādējādi komandu norakstīt būtu pāragri.

 

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar