Laksam veiksmīga spēle, taču komandai septītais zaudējums pēc kārtas Spānijā

13/01/2018 23:05

Spānijas ACB līgā salīdzinoši produktīvu maču aizvadīja Mārtiņš Laksa, kura “CAB Obradoiro” mājās ar 69:72 piekāpās “Gipuzkoa”, piedzīvojot savu septīto neveiksmi pēc kārtas. “CAB Obradoiro” izlaida trešajā ceturtdaļā iegūto 15 punktu handikapu (46:31)…

Latviešu basketbolists laukumā pavadīja 19:47 minūtes, gūstot 12 punktus (0/1 2p, 4/6 3p), savāca vienu bumbu zem groza, kā arī nopelnīja 11 efektivitātes punktus.

Tikmēr ārkārtīgi smagu sakāvi cieta Jāņa Blūma “Zaragoza”, kas ar 58:103 kapitulēja Spānijas čempionvienībai “Valencia”.

Blūms spēlēja 17:04 minūtes, iemetot vienu no trim veiktajiem tālmetieniem, kā arī nopelnīja divas piezīmes un savāca vienu atlēkušo bumbu.

Līdzīgi kā “CAB Obradoiro” arī Saragosas komanda pēdējā laikā ir iekritusi bedrē (septiņi zaudējumi pēdējās astoņos mačos).

18. Real Betis 15 4 0 0 11 1120:1281 8

Tikmēr Itālijas A Sērijā “Dolomiti Energia Trentino” mājās ar rezultātu 83:94 atzina turnīra līderes “Sidigas Avellino” pārākumu. Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš mājinieku rindās laukumā pavadīja 11 minūtes, punktus negūstot (0/1 2p), kā arī savācot vienu atlēkušo bumbu un nopelnot divas piezīmes.

Visbeidzot pastarīte “VL Pesaro” bez Riharda Kuksika ierindā ar 88:85 uzveica “Dinamo Sassari”, pārtraucot savu piecu zaudējumu sēriju.