“Latgols” handbolisti uzvar “Ogre”/”Miandum” un izlīdzina rezultātu bronzas sērijā

14/04/2018 14:50
latgols, sportazinas

Ludzas “Latgols” komanda sestdien Latvijas “SynotTip” handbola virslīgas otrajā spēlē par trešo vietu savā laukumā ar rezultātu 30:27 (16:13) pārspēja “Ogre”/”Miandum” vienību.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1. Sērijas nākamais mačs notiks pēc divām nedēļām Ogrē.

Ludzānieši otrā puslaika sākumā iekrāja piecu vārtu pārsvaru (18:13), taču viesi spēles 43.minūtē panāca neizšķirtu 21:21. Tiesa, ogrēniešiem neizdevās lauzt cīņas gaitu, un Ludzas komanda pēc izvirzīšanās priekšā vadības grožus neatdeva un svinēja uzvaru ar rezultātu 30:27.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar desmit gūtiem vārtiem bija Jānis Pavlovičs, kamēr astoņi precīzi metieni bija Normundam Seņkānam.

Tikmēr Ogres komandā ar astoņiem gūtiem vārtiem izcēlās Arvis Laganovskis.

Kā vēstīts, sērijas pirmajā duelī “Ogre”/”Miandum” svinēja uzvaru ar rezultātu 34:26.

Plkst.17 zelta sēriju uzsāks Dobeles “Tenax” un Rīgas “Celtnieks” vienības. Arī finālsērija ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Tenax” un “Celtnieks” kā divas labākās pamatturnīra komandas uzreiz iekļuva pusfinālā, kamēr “Latgols” ceturtdaļfinālā divu maču summā ar 62:52 uzvarēja ASK/LSPA, bet “Ogre”/”Miandum” summā ar 75:49 sagrāva “Vaiņodi”. Pusfināla sērijā līdz divām uzvarām “Tenax” ar 2-0 apspēlēja “Latgols” vienību, kamēr “Celtnieks” ar tādu pašu rezultātu pieveica “Ogre”/”Miandum” handbolistus.

Latvijas čempionātā vispirms komandas izspēlēja divu apļu turnīru, bet pēc tam tika sadalītas divos četriniekos, kur gan pirmais (1.-4.vieta), gan otrais četrinieks (5.-8.vieta) vēlreiz aizvadīja divu apļu turnīru.

Iepriekšējā sezonā virslīgā vīriem triumfēja “Celtnieks”, kas finālsērijā ar 3-0 pārspēja “Tenax”, gāžot dobelniekus no Latvijas čempionu troņa.