Latvieši rezultatīvi Ziemeļamerikas līgās

13/01/2018 10:52

Aizvadītajā naktī spēles Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadīja latviešu pārstāvētie klubi.

Savus astotos vārtus sezonā guva Rūdolfs Balcers, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Sanhosē “Barracuda” no zaudējuma Rokfordas “IceHogs” ar 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).

Balcers bija precīzs trešā perioda vidū, kad panāca 2:3. Turpinājuma “Barracuda” centās atspēlēties, taču ceturto ripu pretinieki raidīja jau tukšos vārtos.

Balcers šajā AHL sezonā 33 spēlēs izcēlies ar 25 (8+17) punktiem.

Tikmēr Teodora Bļugera Vilksbeiras/Skrantonas “Penguins” izbraukumā ar 6:2 uzveica Belevillas “Senators” vienību, bet Bļugers šoreiz bez rezultativitātes punktiem.

Kopumā šosezona Bļugeram 35 spēlēs 21 (10+11) punkti.

Savukārt vārtsargs Matīss Kivlenieks atvairīja 28 no 31 pretinieku metiena, bet tas neglāba viņa pārstāvēto Klīvlendas “Monsters” vienību no zaudējuma “Grand Rapids” ar 2:4.

Jāpiebilst, ka tas bija “Monsters” piektais zaudējums pēc kārtas un devītais pēdējās desmit spēlēs.

Šodien spēle bija arī cita latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska komandai “Sound Tigers”, kas ar 3:2 pieveica Providensas “Bruins” vienību, bet Gudļevskis šoreiz palika rezervē.

Rezultatīvs sniegums citā Ziemeļamerikas līgā ECHL Mārtiņam Dzierkalam, kura Orlando “Solar Bears” ar 2:4 piekāpās Grīnvilas vienībai. Pamatus uzvarai Grīnvila ielika jau pirmajā periodā, kad guva trīs bezatbildes vārtus. Otrā periodā sākumā Orlando vienus vārtus atguva, kad Dzierkala piespēli vārtu guvumā pārvērta Perijs.

Dzierkalam tas bija 19.rezultivitātes punkts šosezon (8+11).

Aizsargs Kristofers Bindulis Dienvidkarolīnas “Stingrays” uzvarā ar 3:1 pār Atlantas “Gladiators” nopelnīja lietderības koeficientu +3.

Ar rezultatīvu sitienu Ontario hokeja līgā (OHL) izcēlās Renārs Knastenbergs, bet viņa Ošavas “Generals” ar 5:3 pārspēla Flintas “Firebirds”.

Bet Rietumu hokeja līgā (WHL) aizsarga Kristiāna Rubīna “Tigers” ar 1:3 piekāpās “Pats” vienībai, Rubīnam izceļoties ar rezultatīvu piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā.