Latvijas klubu hokeja izlase zaudē arī otrajā spēlē pret Lietuvas valstsvienību

09/04/2018 23:02

Latvijas hokeja klubu izlase pirmdien Viļņā otrajā no divām pārbaudes spēlēm ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) zaudēja Lietuvas izlasei, mājās atgriežoties ar divām neveiksmēm.

Latvijas komandā vārtus guva Edgars Homjakovs, kamēr lietuviešiem izcēlās Marks Kaļeiņikovs, Daniels Nomanovs, Emīlijs Krakausks un Rolands Aļukonis.

Homjakovs spēles desmitajā minūtē panāca neizšķirtu 1:1, taču 15.minūtē mājinieki atguva vadību, pēc tam iemetot vēl pa ripai nākamajos divos periodos.

Jāpiebilst, ka Lietuvas izlases vārtus sargāja Mants Armalis, kurš šosezon bija arī Rīgas “Dinamo” vārtu vīrs.

Lietuvas izlasē šajā mačā nespēlēja slavenais Daiņus Zubrus, kurš ir apslimis, taču plānots, ka viņš komandai palīdzēs pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, kas notiks Kauņā.

Zubrus bija laukumā svētdien, kad Latvijas klubu izlase cieta neveiksmi papildlaikā ar rezultātu 2:3.

Lietuva nākamajā nedēļā viesos vēl aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Lielbritāniju.

Jau vēstīts, ka Latvijas klubu izlases galvenais treneris Valērijs Kuļibaba spēlēm pret Lietuvas izlasi Viļņā iekļāva 22 hokejistus, tostarp vārtsargu Māri Jučeru un uzbrucēju Kobu Jasu.

Latvijas klubu izlase šajā sezonā startēja trijos “Crowns Baltic Challenge” posmos – Tallinā, Klaipēdā un Valmierā/Rīgā. Visos trīs posmos Latvijas klubu izlase izcīnīja pārliecinošas uzvaras.

Savukārt laika posmā no 22.līdz 28.aprīlim Kauņā notiks pasaules čempionāts pirmās divīzijas B grupā.