Levandovskis “nogalina” Lietuvu, Japāna iesit četrus Paragvajai (VIDEO)

12/06/2018 21:44

Pārliecinošu futbolu savā pēdējā pārbaudes spēlē pirms drīzumā gaidāmā FIFA Pasaules kausa finālturnīra Krievijā nodemonstrējusi Polijas izlase, kas, pateicoties diviem līdera Roberta Levandovska gūtajiem vārtiem, ar rezultātu 4:0 sagrāva mūsu dienvidu kaimiņieni Lietuvu.

Jau no spēles sākuma laukumā pilnībā dominēja poļi, neizmantojot vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Tomēr 19. minūtē vadzis lūza, pēc lieliskas izspēles no vārtu priekšas precīzam esot Robertam Levandovskim.

Pēc 13 minūtēm Minhenes “Bayern” uzbrucējam no tiešā brīvsitiena padevās lielisks meistarstiķis – polis bumbu raidīja pret pārliktni, tai atsitoties vārtos. Tiesneši vārtu guvumu apstiprināja tikai pēc video atkārtojuma noskatīšanās.

Nākamos vārtus bija jāgaida līdz 71. minūtei, kad 3:0 panāca Dāvids Kovnackis, kamēr pašā mača noslēgumā Jakubs Blaščikovskis ar realizētu pendeli uzstādīja mača gala rezultātu – 4:0.

Citā pārbaudes spēlē Japānas izlase Austrijas pilsētā Insbrukā otrajā puslaikā Paragvajas vārtos spēja raidīt četras bumbas, atspēlējoties no cīņas pirmajā cēlienā iekrātā minimālā deficīta 0:1.

Spēles noslēgumā japāņi izcīnīja visnotaļ pārliecinošu uzvaru ar 4:2.

Uzlecošās saules zemes komandas labā divi vārti Spānijas čempionāta vienības “Eibar” pussarga Takaši Inui rēķinā.