“Liepāja/Mogo” atjaunotajā ”Daugavas” stadionā pieveic ”Metta/LU”

16/06/2018 21:33

Sestdien, 16. jūnijā, atjaunotajā Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11. kārtas centrālā spēle, kur savā starpā tikās “Metta/LU” un “Liepāja/Mogo”. Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja liepājnieki.

Mača rezultātu 37. minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija Mārtiņš Ķigurs, kurš soda laukumā ātri atbrīvojās no “Metta/LU” aizsargiem un trieca bumbu vārtos. Jāpiebilst, ka Mārtiņam šie bija karjeras pirmie vārti Virslīgā. Cīņas pašās beigās, 90. minūte spēlei punktu pielika uz maiņu nākušais Kristaps Grebis, panākot Liepājai divu vārtu pārsvaru 2:0.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 28 punktiem ir RFS, bet tuvākajām sekotājām “Ventspils” un Jūrmalas “Spartaks” katrai ir 22 punkti. Savukārt ceturtā ar 21 punktu ir “Liepāja”/”Mogo”, bet par diviem punktiem atpaliek “Riga”.

Vēl astoņus punktus iekrājusi “Jelgava”. Trīs punkti ir “Metta”/LU kontā, kamēr “Valmiera Glass”/ViA rēķinā ir viens punkts.

Nākamo spēli “Metta/Latvijas Universitāte” aizvadīs 22. jūnijā, kad viesos tiksies ar “Valmiera Glass ViA”, savukārt “Liepāja/Mogo” 21. jūnijā mājas spēlē tiksies ar  “Jelgavu” komandu.