Makgregors: Boksa pasaule nekad nav saskārusies ar tik lielu spēku

Konors Makgregors, sportazinas.com
foto: lowkickmma.com

UFC čempions vieglajā svarā īrs Konors Makgregors uzskata, ka viņa pāreja uz cīnīšanos pēc boksa noteikumiem rada briesmas ne tikai Meivezera komandai, bet gan visai boksa kopienai.

“Neviens nezina, kas notiks. Tas izraisa lielas bailes ne tikai Meivezera nometnē, bet arī visā boksa kopienā. Viņi nezina, uz ko esmu spējīgs. Es savās darbībās ringā būšu neprognozējams. Es kaujos, bet viņi cīnās. Šajā cīņa satiksies divas pasaules,” ierasti skaļš bija īrs.

Makgregors turpināja: “Nedomāju, ka Floidam kādreiz ir bijusi darīšana ar tik nopietnu pretinieku kā es. Atļaušos pat teikt, ka visa boksa pasaule nav satikusies ar tik varenu spēku kāds piemīt man. Uzbrukumi būs daudz citādāki nekā viņš ir pieradis. Kustēšanās ringā būs daudz citādāka. Un uzbrukumi – tie būs daudz spēcīgāki.”

Kā zināms, slavenais amerikāņu pusvidējā svara bokseris Floids Meivezers, kurš jau bija noslēdzis savu karjeru, un jauktās cīņas mākslas (MMA) zvaigzne Konors Makgregors no Īrijas aizvadīs cīņu pēc boksa noteikumiem, kura norisināsies 26.augustā Lasvegasā.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par