“Maple Leafs” hokejisti neapmierināti ar pēdējā laika sniegumu

20/01/2018 13:27

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Toronto “Maple Leafs” pēdējās desmit spēlēs izcīnījis tikai trīs uzvaras, no kurām divas izcīnītas papildlaikā. Neapmierinātību par savu pēdējā laika sniegumu pauduši ne tikai hokejisti, bet arī galvenais treneris Maiks Bebkoks.

Naktī uz piektdienu “Maple Leafs” izbraukumā aizvadīja spēli pret Filadelfijas “Flyers”, kur pēc divām nospēlētām trešdaļām atradās vadībā ar 2:0, taču noslēdzošajā periodā ielaida divus vārdus, novedot spēli līdz papildlaikam. Papildlaiks gan neievilkās un mājinieki jau 18. sekundē guva uzvaras vārtus, sagādājot Toronto septīto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs.

“Mums ir jānoskaidro, kurš grib spēlēt komandā. Ir jāmainās mūsu attieksmei. Mēs labi spēlējām divus periodus un mums ir jāatrod veids, kā noturēt šo tempu visas spēles garumā.

Mums ir jāieskatās vienam otram acīs un jānosaka, kur mēs no šīs vietas vēlamies nonākt. Nedomāju, ka esam noguruši. Domāju, ka dāžos brīžos tas ir centības trūkums, ko nevar pieļaut. Mums tas ir jānokārto, ja vēlamies vēlāk aizvadīt svarīgas spēles,” pēc zaudējuma Filadelfijai tiešs bija komandas vārtsargs Frederiks Andersens.

“Viņš neko daudz nepateica, bet tad, kad viņš runā, viņā noteikti ieklausās. Viņam ir tiesības būt dusmīgam, jo pēdējās spēlēs mēs nerādam labu sniegumu, liekot viņam pārāk daudz iesaistīties spēlē. Mums jākļūst labākam vienam pret otru un pret viņu,” Andersena pēcspēles komentārus vērtēja komandas līderis Ostons Metjūzs.

“Pēdējās nedēļas mums ir bijis lūzuma punkts. Mēs vēlamies to mainīt. Tas ir kaut kas, kam jābūt komandā katrā spēlētājam – ģērbtuvē katram jaieskatās acīs vienam otram un jāspēlē vienam par otru,” turpināja Metjūzs.

“Domāju, ka pēc spēles mums bija laba komandas tikšanās, kur katrs pats uzņēmas atbildību par komandas rezultātiem. Tas ir tas, ko gribu savā komandā. Man tā ir pirmā pazīme, ka varam par kaut ko cīnīties. Pēdējā spēlē iespēja bija, tas ir pozitīvi.

Viena lieta ir tad, kad to saku es, bet pavisam cita, ja to saka labs spēlētājs par savu komandu. Jums, puiši (mediji – red.), patika veids, kā Andersens to izdarīja, bet es pieņemu, ka jūs vienkārši vēlaties staigāt un sagrābt trenerus, apkalpojošo personālu un visus pārējos, lai būtu, ko rakstīt, taču mēs to atrisināsim iekšēji,” šī brīža komandas krīzi komentēja “Maple Leafs” galvenais treneris Maiks Bebkoks.

“Domāju, ka tas ir labi mūsu komandai. Tagad mums par to ir jāatbild. Nav labi, ja komanda iziet no kontroles uz visiem laikiem. Ir jāatbild par šiem brīžiem. Man tiešām patīk kaisle un iekšējā atbildība, kas pēkšņi nāk no komandas spēlētājiem. Uzskatu, ka neveiksmes ir neticama lieta, kas ir nepieciešama, lai gūtu panākumus. Tas ir tramplīns uz iespējām – viss atkarīgs, kā to uztveram,” savās domās dalījās Bebkoks.

Ar 47 spēlēs izcīnītām 25 uzvarām Toronto atrodas 5. pozīcijā Austrumu konferencē.