Mazura vadītā “Parma” nesasmeļ izlieto ūdeni un spēles galotnē piekāpjas NN

05/04/2018 19:49

VTB Vienotās līgas spēlē latviešu speciālista Nikolaja Mazura vadītā un basketbolista Andreja Gražuļa pārstāvētā Permas “Parma” mājās ar rezultātu 80:82 spraigā cīņā atzina “Nizhny Novgorod” pārākumu.

Spēles pirmajās 30 minūtēs neliela, tomēr stabila iniciatīva piederēja viesiem no Ņižņijnovgorodas, kas savu pārsvaru līdz ceturtajai ceturtdaļai bija spējuši uzaudzēt līdz desmit punktu apjomam – 67:57.

Tomēr pēdējā desmitminūtē “Parma” veica 13:1 izrāvienu, no pagalam nelabvēlīgā 60:74 pietuvinoties līdz -2 (73:75). Diemžēl izlīdzināt rezultātu mājiniekiem tā arī neizdevās, garām grozam lidojot arī pēdējā sekundē izdarītajam uzvaras trīspunktu metienam.

“Parma” vienību neizglāba arī amerikāņa Kodija Millera-Makintaira 27 gūtie punkti un sešas rezultatīvās piespēles. Tikmēr uzvarētāju rindās 24 punktus guva, kā arī desmit atlēkušās bumbas savāca serbs Stevans Jelovacs.

Andrejs Gražulis “Parma” sastāvā laukumā pavadīja 23 minūtes un 19 sekundes, pretinieku grozā raidot vienu punktu (0/2 – 2p., 1/2 – s.m.), savācot piecas bumbas zem groziem, pārtverot divas piespēles, bloķējot divus metienus un nopelnot piecas piezīmes.

Savukārt vakara otrajā mačā turnīra vicelīdere Kazaņas “Unics” viesos atspēlēja trešās ceturtdaļas laikā iekrāto 15 punktu deficītu (41:56), spēles galotnē ar 80:78 uzveicot Saratovas “Avtodor”.