Mbapē gūst divus vārtus un ieved PSG Francijas kausa finālā

19/04/2018 11:36

Francijas grands Parīzes “Saint-Germain” (PSG) trešdien iekļuva valsts kausa izcīņas finālā, kur tam būs jāspēkojas ar pēc spēka trešās līgas vienību “Les Herbiers”.

PSG divu augstākās līgas komandu duelī viesos ar 3:1 (1:1) pārspēja “Caen” vienību.

Mača rezultātu 25.minūtē atklāja PSG uzbrucējs Kiljans Mbapē, bet divas minūtes pirms puslaika beigām Izmaels Djomande izlīdzināja rezultātu. Līdz pat pamatlaika pēdējai desmitminūtei rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu, bet tad Mbapē izvirzīja vadībā PSG vienību. Mača kompensācijas laikā vēl vienu bumbu “Caen” vārtos ieraidīja Kristofers Nkunku, pieliekot punktu parīziešu uzvarai.

Kā vēstīts, otrdien otrā pusfinālā starp divām pēc spēka trešās līgas komandām “Les Herbiers” ar 2:0 pārspēja “Chambly”.

Iepriekšējo reizi Francijas kausa finālā kāda trešās divīzijas komanda spēlēja 2012.gadā, kad “Quevilly” ar 0:1 piekāpās Lionas “Olimpique”.

Zīmīgi, ka “Les Herbiers” divus miljonus eiro lielais budžets ir aptuveni 270 reizes mazāks nekā PSG. Tiesa, “Les Herbiers” tika dibināta jau 1920.gadā – pusgadsimtu pirms PSG.

PSG pagājušajā nedēļā nodrošināja Francijas čempiones titulu, kamēr “Les Herbiers” valsts trešajā spēcīgākajā līgā ieņem devīto vietu.

Francijas kausa fināls notiks 8.maijā “Stade de France” stadionā.

Pērn finālmačā PSG ar 1:0 pārspēja “Angers” vienību. PSG valsts kausa izcīņā triumfējusi 11 reizes.

Aprīļa sākumā PSG triumfēja arī Francijas Līgas kausa izcīņā, kur atšķirība no Francijas kausa, piedalās tikai profesionālās komandas.