Meieram iespaidīgs “double-double” VTB Vienotās līgas spēlē

13/01/2018 16:50

Šodien VTB Vienotajā basketbola līgā bija paredzētas divas spēles, no kurām pirmā jau beigusies, kur Mārtiņa Meiera Krasnojarskas “Enisey” svinēja uzvaru Minskā, bet Andreja Gražuļa pārstāvētā un Nikolaja Mazura trenētā “Parma” savu spēli šobrīd aizvada.

“Enisey” izbraukumā ar 88:74 (19:21, 29:16, 19:21, 21:16) uzvarēja Minskas “Tsmoki”, kur treneru kolektīvā strādā latviešu speciālists Edmunds Valeiko.

Meiers laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 18 punktiem (9/15 2p, 1/2 s.m.) un izcīnītām 12 atlēkošajām bumbām.

Tāpat centra kontā divas rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, divi bloķēti pretinieku metieni, četras piezīmes un četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi. Šāds sniegums ļāva tikt pie 26 efektivitātes punktiem, kas bija labākais rādītājs šajā mačā.

Savukārt, pateicoties lieliskai pēdējai ceturtdaļai (27:14), savu ceturto uzvaru VTB Vienotās līgas turnīrā svinēja Nikolaja Mazura trenētā Permas “Parma”, kas ar 87:82 (21:20, 22:22, 25:18, 14:27) apspēlēja Saratovas “Avtodor”.

Uzvarētāju rindās Andrejs Gražulis 19 minūšu laikā izcēlās ar astoņiem gūtiem punktiem (3/5 2p, 0/2 3p, 2/2 s.m.), savāca piecas atlēkušās bumbas, kā arī nopelnīja divas piezīmes, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu piespēli un pieļāva divas kļūdas.

Uzvara ļāvusi “Parma” komandai ar bilanci 4-7 ielauzties VTB līgas “play-off” zonā.