Meieram un Gražulim zaudējumi pret VTB līgas grandiem

22/04/2018 18:44

VTB Vienotajā līgā kārtējo neveiksmi piedzīvojusi Mārtiņa Meiera pārstāvētā Krasnojarskas “Enisey”, kas šodien savā laukumā ar rezultātu 89:93 līdzīgā cīņā piekāpās vienai no turnīra līdervienībām Kazaņas “UNICS”.

Meiers maču uzsāka mājinieku komandas starta pieciniekā un pret savu bijušo klubu nospēlēja 14:48 minūtes, šajā laikā sakrājot septiņus punktus (1p. 3/3, 2p. 2/4), vienu atlēkušo un  vienu pārtvertu bumbu. Latvijas izlases centra spēlētājam arī negatīvs lietderības koeficients -9 un septiņi efektivitātes punkti.

Šosezon kopumā Meiers “Enisey” sastāvā VTB līgā aizvadījis 14 cīņas, caurmērā 21:16 minūtēs palīdzot ar 8,3 un 5,4 bumbām zem groziem. “UNICS” sastāvā Mārtiņš sezonas ievadā piedalījās vien divās spēlēs, 5:32 minūtēs atzīmējoties ar diviem punktiem.

Krasnojarskas vienība ar piecām uzvarām un 15 neveiksmēm turnīra kopvērtējumā atrodas pēdējā, 13. pozīcijā. Iespēju izrāpties no VTB līgas paša lejasgala “Enisey” vēl būs ar spēlēm savā laukumā pret Sanktpēterburgas “Zenit”, Minskas “Tsmoki” un Maskavas apgabala “Khimki”, kā arī mačā viesos pret Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban”.

Tikmēr Gražuļa pārstāvētā un Nikolaja Mazura trenētā Permas “Parma” izbraukumā ar 64:94 (20:30, 18:25, 16:23, 10:16) atzina Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ” pārākumu.Gražulis laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izcēlās ar septiņiem punktiem (1/3 2p, 1/4 3p, 2/2 s.m.), trīs atlēkušajām bumbām, diviem bloķētiem metieniem, kā arī nopelnīja trīs piezīmes un divas reizes kļūdījās.