Meiers spēlē vien pirmajā puslaikā “Unics” uzvarā (VIDEO)

18/10/2017 22:03

Šodien vairāki Latvijas basketbolisti aizvadīs cīņas “7 Days” ULEB Eirokausā, kas ir otrais prestižākais klubu turnīrs Eiropā. Viena no cīņām noslēgusies, kur Mārtiņa Meiera pārstāvētā Kazaņas “Unics” mājās ar 76:68 (16:22, 18:24, 23:6, 19:16) pieveica Francijas klubu “Levallois Metropolitans”.

Spēli “Unics” sāka miegaini, pirmajā ceturtdaļā zaudējot ar sešu punktu starpību, bet ejot puslaika pārtraukumā starpība dubultojās.

Toties lieliska bija trešā ceturtdaļu, kuru Kazaņas klubs uzvarēja ar 23:6, arī spēles noslēdzošajā nogrieznī palielinot savu pārsvaru un noturot uzvaru.

Mārtiņš Meiers laukumā devās vien pirmajā puslaikā, kur četru minūsu laikā izcēlās ar diviem gūtajiem punktiem, realizējot soda metienus, bet abus metienus no spēles viņš aizmeta garām. Tāpat centra kontā viena atlēkusī bumba.

Šodien mačus aizvada vēl Žaņa Peinera pārstāvētā un Artūra Štālberga trenētā Paņevežu “Lietkabelis”, kā arī Ojāra Siliņa pārstāvētā Itālijas “Trento”.