“Mogo” grauj “Zemgali”/LLU un atgūst vadību kopvērtējumā

10/01/2018 23:10
HK Mogo Sportazinas.com

Latvijas vicečempione “Mogo” trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē savā laukumā droši ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) uzvarēja Jelgavas “Zemgale”/LLU komandu, atgūstot vadību kopvērtējumā.

Rīgas klubs pēc Ronalda Cinka un Kriša Lipsberga metieniem jau spēles ceturtajā minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, bet trešā perioda sākumā Vladimirs Mamonovs un Agris Saviels ar 83 sekunžu intervālu panāca jau 4:0 laukuma saimnieku labā.

Spēles 52.minūtē Lauris Rancevs guva “Zemgale”/LLU goda vārtus, taču apdraudēt “Mogo” uzvaru jelgavnieki nespēja.

Uzvarētājiem šajā mačā ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Mamonovs, bet Jānis Ozoliņš trīs reizes asistēja partneriem.

“Mogo” hokejisti OHL čempionātā izcīnīja ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos, kamēr pretiniekiem šī bija otrā neveiksme pēc kārtas.

Virslīgas kopvērtējumā tagad vadībā ar 44 punktiem 20 cīņās atrodas “Mogo”, kamēr divi punkti mazāk 21 spēlē ir “Liepāja”/”Optibet” vienībai. Trešajā vietā ar 38 punktiem 20 cīņās atrodama valsts čempione “Kurbads”, kas otrdien negaidīti ar 3:4 pagarinājumā zaudēja pastarītei “Prizmai”.

Aiz labāko trijnieka ar 33 punktiem 21 mačā ir “Zemgale”/LLU, “Rīgai” ir 18 punkti, bet “Prizma” savākusi 11 punktus.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.