NBA: “Celtics” bez Ērvinga zaudē “Bulls”; “Rockets” atspēlējas pret “Pelicans”

12/12/2017 08:50
Džeimss Hārdens, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas sešas spēles. Lieliski spēlējošā Bostonas “Celtics” vienība bez sava līdera Kairija Ērvinga šonakt piekāpās pastarītei Čikāgas “Bulls” komandai, savukārt Hjūstonas “Rockets” spēja atspēlēties un uzvarēt Ņūorlēnas “Pelicans”.

“Bulls” jau otrajā ceturtdaļā ieguva 14 punktu pārsvaru un līdz spēles beigām to tikai palielināja. “Celtics” šajā sezonā ar bilanci 23 – 6 ieņem austrumu konferences pirmo vietu, kamēr Čikāga ar sešām uzvarām 26 spēlēs atrodas priekšpēdējā vietā.

Nikola Mirotičs “Bulls” rindās izcēlās ar 24 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām, kamēr “Celtics” vienībā Alam Horfordam 15 punkti.

Citā spēlē Hjūstonas “Rockets” pagarināja savu uzvaru sēriju līdz 10 panākumiem pēc kārtas, ar 130:123 uzvarot “Pelicans” komandu. Ņūorleāna ceturtās ceturtdaļas iesākumā bija vadībā ar septiņiem punktiem, tomēr uzvaru izcīnīja Hjūstona.

Uzvarētājiem ar 28 punktiem izcēlās Klints Kapela, kamēr līderim Džeimsam Hārdenam 26 punkti un 17 rezultatīvas piespēles.

“Pelicans” vienībā Žrū Holidejam 37 punkti, bet Etvanam Mūram – 36.

Vēl šonakt kārtējo zaudējumu piedzīvoja Oklahomas “Thunder”, kas ar 103:116 piekāpās Šarlotes “Hornets”. Rasels Vestbruks spēlē izcēlās ar 30 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet Dvaits Hovards “Hornets” vienībā guva 23 punktus.

Vasarā sastāvu papildinājusī Oklahoma ar 12 uzvarām 26 spēlēs rietumu konferencē ieņem devīto vietu.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Čikāgas “Bulls” – Bostonas “Celtics” 108:85 (28:29, 28:13, 22:21, 30:22);

Hjūstonas “Rockets” – Ņūorleānas “Pelicans” 130:123 (35:41, 43:35, 18:27, 34:20);

Memfisas “Grizzlies” – Maiami “Heat” 82:107 (23:21, 19:24, 18:25, 22:37);

Oklahomasitijas “Thunder” – Šarlotas “Hornets” 103:116 (26:34, 26:18, 22:40, 29:24);

Goldensteitas “Warriors” – Portlendas “Trail Blazers” 111:104 (27:28, 33:19, 33:28, 18:29);

Losandželosas “Clippers” – Toronto “Raptors” 96:91 (19:30, 32:23, 19:21, 26:17).