NBA: Kazinsam iespaidīga statistika pret Čikāgu; Viginss lielisks Losandželosā

23/01/2018 09:22

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītas deviņas spēles. Ar iespaidīgiem statistikas rādītājiem izcēlās Demarkuss Kazinss, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņūorleānas “Pelicans” ar 132:128 otrajā papildlaikā pārspēt Čikāgas “Bulls”. Tikmēr Endrjū Viginss guva 40 punktus Losandželosā pret vietējo “Clippers” komandu.

“Pelicans” maču sāka lēni, dodot iespēju sākumā vadībā izvirzīties viesiem no Čikāgas, tomēr ilgi tas neturpinājās, jo līdz ceturtdaļas beigām jau četru punktu vadībā izvirzījās “Pelicans”.

Viņi vadībā palika līdz pat puslaika pārtraukuma, vienubrīd pat iekrājot 13 punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā spēle atkal izlīdzinājās, vadībā esot te vienai, te otrai komandai, bet ceturtās ceturtdaļas vidū lielu izrāvienu veica “Bulls”. Viņi spēja iekrāt pat 18 punktu pārsvaru, taču līdz ceturtdaļas beigām “Pelicans” spēja punktu starpību sadeldēt un otrajā papildlaikā izcīnīt uzvaru.

Kazinss savā komandā bija labākais teju visos statistikas rādītājos. Viņa kontā 44 punkti, 24 atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles. Vēl 34 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles pievienoja Entonijs Deiviss.

Viesiem ar 22 punktiem izcēlās Robins Lopess un Džerians Grants, bet Lauri Markanenam 14 punkti un 17 atlēkušās bumbas.

Tikmēr lielisks mačs padevās Endrjū Viginssam, kura pārstāvētā Minesotas “Timberwolves” 128:118 pārspēja Losandželosas “Clippers” vienību. Viginsam spēlē 40 punkti un sešas atlēkušās bumbas. Tikmēr pretiniekiem ar “triple – double” rādītājiem izcēlās Bleiks Grifins. Viņa kontā 32 punkti, 12 atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Šarlotas “Hornets” – Sakramento “Kings” 112:107 (35:33, 32:22, 25:20, 20:32);

Atlantas “Hawks” – Jūtas “Jazz” 104:90 (19:20, 23:21, 32:22, 30:27);

Hjūstonas “Rockets” – Maiami “Heat” 99:90 (25:33, 21:17, 25:18, 28:22);

Memfisas “Grizzlies” – Filadelfijas “76ers” 105:101 (19:30, 30:25, 25:28, 31:18);

Milvoki “Bucks” – Fīniksas “Suns” 109:105 (30:26, 23:27, 23:26, 33:26);

Ņūorleānas “Pelicans” – Čikāgas “Bulls” 132:128 (25:21, 29:27, 27:33, 33:33, 8:8, 10:6) – otrajā pagarinājumā;

Dalasas “Mavericks” – Vašingtonas “Wizards” 98:75 (22:22, 31:15, 18:17, 27:21);

Denveras “Nuggets” – Portlendas “Trail Blazers” 104:101 (20:19, 25:30, 31:29, 28:23);

Losandželosas “Clippers” – Minesotas “Timberwolves” 118:126 (26:30, 31:31, 33:31, 28:34).