NBA: “Thunder” samet 148 punktus pret “Cavaliers”; “Warriors” piekāpjas “Rockets”

21/01/2018 08:53

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītas deviņas spēles. Oklahomsitijas “Thunder” rezultatīvā mačā pārspēja Klīvlendas “Cavaliers” basketbolistus, bet Maiami “Heat” septiņās sekundēs atspēlēja piecu punktu pārsvaru un izcīnīja uzvaru pār Šarlotas “Hornets”.

Mačs Klīvlendā jau iesākās visai rezultatīvi un jau 19 punktu pārsvaru “Thunder” guva pirmajā ceturtdaļā. Turpmākajā spēles daļā mačs izlīdzinājās un līdz puslaika pārtraukumam “Cavaliers” trīs punktus spēja atspēlēt.

Tomēr tuvāk viesiem tikt neizdevās jo arī otro puslaiku “Thunder” spēja uzvarēt astoņiem punktiem, kā rezultātā izcīnīta uzvara ar 148:126.

Uzvarētājiem 36 punktus un septiņas atlēkušās bumbas guva Pols Džordžs. 29 punktus un desmit atlēkušās bumbas pievienoja Karmelo Entonijs, bet Rasels Vestbruks palika vienu atlēkušo bumbu aiz “triple – double” rādītājiem. Viņam mačā 23 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un 20 rezultatīvas piespēles.

Mājiniekiem, savukārt, 24 punktus guva Aizeja Tomass, bet 18 punktus un septiņas piespēles pievienoja Lebrons Džeimss.

Tikmēr vēl vien interesants duelis risinājās Hjūstonā, kur vietējā “Rockets” vienība uzņēma pašreizējos čempionus Goldensteitas “Warriors”.

Mājinieki pārsvaru iekrāja jau pirmajā ceturtdaļā, kuru izdevās uzvarēt ar 40:28, tomēr līdz puslaika pārtraukumam “Warriors” piecus punktus spēja atspēlēt. Otrā puslaika sākumā atspēlēšanās turpinājās, dodot cerības uz interesantu pēdējo ceturtdaļu. Tās sākumā “Warriors” pat uz brīdi spēja izvirzīties vadībā, taču pēdējās minūtes pagāja “Rockets” zīmē un noslēgumā uzvara ar  116:108.

Uzvarētājiem 33 punktus, 11 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles guva Kriss Pols, bet Džeimss Hārdens pievienoja 22 punktus un astoņas piespēles. Tikmēr pretiniekiem Kevins Durents izcēlās ar 26 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Maiami “Heat” vienība septiņu sekunžu laikā spēja atspēlēt piecu punktu deficītu un ar 106:105 pārspēt Šarlotes “Hornets” komandu. Uzvaras kaldinātājs un pēdējo punktu guvējs bija Džeimss Džonsons.