NBA: “Wizards” ceturtdaļā gūst 45 punktus, “Heat” nenosargā pārsvaru pret “Nets”

20/01/2018 10:55

Naktī uz 20. janvārī norisinājās septiņās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēles. Trīs zaudējumu sēriju pārtrauca Vašingtonas “Wizards”, bet sakramento “Kings” piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas.

Vašingtonas “Wizards” izbraukumā ar 122:112 (19:29, 27:17, 45:28, 31:38) pārspēja Detroitas “Pistons” basketbolistus. Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar desmit punktu pārsvaru, tomēr otrajā ceturtdaļā “Wizards” basketbolisti sāka ieskriešanos, noslēdzot pirmo puslaiku ar neizšķirtu 46:46. Interesanta izvērtās spēles trešā ceturtdaļa, kad viesiem izdevās realizēt 16 no 20 metieniem, tajā skaitām 6 no 8 trejačiem, kopā gūstot 45 punktus un noslēdzot ceturtdaļu ar 17 punktu pārsvaru. Spēles noslēdzošajā periodā mājiniekiem izdevās samazināt punktu deficītu pat līdz četriem punktiem, tomēr tie nepaguva glābt spēli, un viesi svinēja uzvaru ar 122:112.

Uzvarētājiem pa 26 punktiem guva Bredlijs Bīls un rezervists Kellijs Ūbrei, bet Džons Vols sakrāja 16 punktus un 11 rezultatīvas piespēles.

Maiami “Heat” Bruklinā nenosargāja 16 punktu pārsvaru pār vietējo “Nets”, kam spēles noslēgumā piekāpās ar 95:101 (24:21, 29:22, 16:24, 26:34). Spēles trešajā ceturtdaļā astoņas minūtes un piecdesmit trīs sekundes pirms ceturtdaļas beigām “Heat” atradās pārliecinošā vadībā ar 64:48, taču šajā atlikušajā laikā viesiem izdevās gūt tikai piecus punktus, ļaujot “Nets” samazināt punktu starpību līdz diviem punktiem punktiem. Mājinieki vadībā izvirzījās noslēdzošās ceturtdaļas ceturtajā minūtē, kad Kriss Leverts no laukuma stūra realizēja trīspunktu metienu, panākot 79:77. Tā bija pirmā reize kopš pirmās ceturtdaļas, kad Bruklinas basketbolistiem izdevās pārņemt spēles vadību. Turpinājumā mājinieki demonstrēja pārliecinošu sniegumu un izcīnīja uzvaru ar 101:95.

Uzvarētājiem 26 punktus guva Demāri Kerols, bet “Heat” sastāvā 22 punkti un 13 atlēkušās bumbas Hasanam Vaitsaidam.

Septīto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Sakramento “Kings”, kas izbraukumā ar 88:106 (17:30, 23:10, 19:27, 29:39) piekāpās Memfisas “Grizzlies”. “Kings” sastāvā Zeks Rendolfs savā atgriešanās spēlē (iepriekšējās septiņas sezonas aizvadīja Memfisā – red.) 19 minūtēs guva tikai četrus punktus un pieļāva četras kļūdas. “Grizzlies” sastāvā 22 Dilonam Bruksam, bet viesu sastāvā 16 punkti debitantam De’Āronam Foksam.

20. janvāra NBA regulārās sezonas spēļu rezultāti:

Toronto “Raptors” – Sanantonio “Spurs” 86:83 (17:18, 27:19, 19:23, 23:23)

Bruklinas “Nets” – Maiami “Heat” 101:95 (21:24, 22:29, 24:16, 34:26)

Detroitas “Pistons” – Vašingtonas “Wizards” 112:122 (29:19, 17:27, 28:45, 38:31)

Memfisas “Grizzlies” – Sakramento “Kings” 106:88 (30:17, 10:23, 27:19, 39:29)

Denveras “Nuggets” – Fīniksas “Suns” 100:108 (31:29, 19:31, 23:25, 27:23)

Losandželosas “Lakers” – Indiānas “Pacers” 99:86 (18:25, 29:14, 23:25, 27:23)

Jūtas “Jazz” – Ņujorkas “Knicks” 115:117 (25:22, 30:27, 23:36, 37:32)