Neimārs PSG rindās debitēs jau šonedēļ

Neimārs, sportazinas.com
foto: LIONEL BONAVENTURE/AFP/Getty Images)

Pēc visu formalitāšu nokārtošanas pasaules dārgākais futbolists Neimars svētdien varēs debitēt Parīzes “Saint-Germain” (PSG) rindās, piedaloties Francijas čempionāta otrās kārtas spēlē pret “Guingamp” vienību.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā PSG par rekordlielu summu, 222 miljoniem eiro, no Spānijas granda “Barcelona” iegādājās brazīliešu zvaigzni Neimaru, taču viņš aizvadītajā sestdienā, kad Parīzes klubs Francijas čempionāta pirmās kārtas spēlē ar 2:0 uzvarēja “Amiens” vienību, vēl nevarēja doties laukumā, jo tobrīd vēl nebija nokārtoti transfēra dokumenti.

Tikmēr piektdien PSG paziņoja, ka Francijas Futbola federācija (LFP) ir saņēmusi Neimara pārejas dokumentus un viņu reģistrējusi dalībai čempionātā, kamēr “Barcelona” komanda vēstīja, ka tā saņēmusi visu iespaidīgā transfēra naudu.

“Neimara transfērs tiks ratificēts un svētdien viņš varēs spēlēt,” paziņoja LFP.

Zīmīgi, ka Neimars pasaules dārgākā futbolista statusā pirmo maču var aizvadīt stadionā, kurā ir vien 15 000 skatītāju vietu.

Iepriekšējais pāreju rekords bija 105,2 miljoni eiro, ko pērn Mančestras “United” komanda samaksāja par franču pussargu Polu Pogbā.

PSG komanda 11 reizes kronēta par Francijas čempioni, bet aizvadītajā sezonā nācās samierināties ar vicečempiones nosaukumu, jo parīziešu četru gadu dominanci pārtrauca “Monaco” futbolisti.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar