NHL: 11 vārtu spēlē “Flames” uzvar “Blues”; “Hurricanes” sagrauj “Stars”

14/11/2017 07:45

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas divas spēles. 11 vārtus kopā guva Kalgari “Flames” un Sentluisas “Blues” komandas, bet Karolīnas “Hurricanes” ar 5:1 sagrāva Dalasas “Stars” hokejistus.

Mačā starp “Flames” un “Blues” komandām spēles laikā vadībā izvirzījās te viena,  te otra komanda, taču noslēgumā nedaudz veiksmīgāki izrādījās “Flames” hokejisti.

Kriss Verstīgs piecas minūtes līdz spēles beigām guva uzvaras vārtu Kalgarī vienībai, kurai trešajā trešdaļā pieci gūti vārti. Ar 13 atvairītiem metieniem izcēlās vārtsargs Edijs Laks, taču Marks Jankovskis guva divus vārtus.

Tikmēr Teuvo Teravainens guva trīs vārtus trešajā trešdaļā “Hurricanes” uzvarā par “Stars”.

Pirmajā periodā Karolīnas komanda izvirzījās vadībā, taču otrajā “Stars” rezultātu izlīdzināja. Mača uzvarētājs noskaidrojās pēdējā trešdaļā, kur “Stars” hokejisti kopā guva četrus vārtus.