NHL: Nešvila demonstrē ātru hokeju un apspēlē aizmigušos “Capitals”

15/11/2017 10:34

Aizvadītajā naktī norisinājās astoņas Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēles. Stenlija kausa fināla dalībniece Nešvilas “Predators” uzņēma spēcīgo Vašingtonas “Capitals” ar Aleksandru Ovečkinu priekšgalā. Komandas izspēlēja deviņu vārtu spēli, uzvaru ar 6:3 svinēja “Predators” hokejisti.

Spēli ļoti aktīvi iesāka “Predators” hokejisti, uzspiežot savu spēli un aktīvi veidojot uzbrukumus. Mājinieki arī atklāja spēles rezultātu, kad no zilās līnijas ripu vārtu virzienā raidīja Šveices uzbrucējs Kevins Fiala, bet melno kaučuku pielaboja uzbrucējs Kregs Smits, panākot 1:0.

“Predators” turpināja uzņemto kursu un divas minūtes līdz perioda beigām komandas kapteinis Romans Josi no iemetiena apļa raidīja spēcīgu plaukstas metienu – ripa, pieskaroties Nika Bonino nūjai, atrada ceļu vārtos – 2:0, dodoties pirmajā pārtraukumā.

“Capitals” laukumā atgriezās motivēti un rādīja krietni labāku hokeju kā pirmajā periodā. Pēc Džona Karlsona metiena no zilās līnijas vairākuma izspēlē, Tī.Dž Ošī ripas lidojumu pielaboja, panākdams 1:2. Tikai divas minūtes vēlāk “Capitals” spēja panākt izlīdzinājumu spēlē – komandas ceturtais uzbrucēju virknējums saspēlējās un metiena pozīcijā izvirzīja Aleksu Čiasonu, kurš trieca ripu vārtos.

Turpinājumā “pamodās” arī mājinieki, Filips Forsbergs aktīvi nospēlēja pretinieku aizsardzības zonā, atbruņoja Vašingtonas aizsargus un raidīja ripu vārtu virzienā, kur tā no “Capitals” aizsarga slidas ieslīdēja vārtos.

“Predators” ieslēdza pirmajā periodā demonstrētos apgriezienus un guva vēl vienus vārtus, kad atkal labu forčekingu nodemonstrēja “plēsoņas”, bet no vārtu priekšas rezultatīvs bija aktīvais Fiala. Vienus vārtus gan “Capitals” atguva, bet ar to bija par maz, lai uzveiktu lieliski spēlējošos “Predators”, kuri divus vārtus pievienoja arī spēles pēdējā trešdaļā

Citā spēlē Edmontonas “Oilers” ar 8:2 sagrāva līgas jaunpienācējus Lasvegasas “Golden Knigths”. Divi vārti un viena rezultatīva piespēle aizvadītās sezonas vērtīgākā spēlētāja Konora Makdeivida kontā.

Par latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētās komandas zaudējumu Pitsburgas “Penguins” komandai papildlaikā ar 4:5 jau ziņojām.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Pitsburgas “Penguins” – Bufalo “Sabres” 5:4 (1:2, 2:2, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Floridas “Panthers” – Dalasas “Stars” 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Monreālas “Canadiens” – Kolumbusas “Blue Jackets” 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;

Minesotas “Wild” – Filadelfijas “Flyers” 3:0 (1:0, 0:0, 2:0);

Nešvilas “Predators” – Vašingtonas “Capitals” 6:3 (2:0, 4:3, 0:0);

Vinipegas “Jets” – Arizonas “Coyotes” 4:1 (1:0, 3:0, 0:1);

Edmontonas “Oilers” – Vegasas “Golden Knights” 8:2 (3:0, 1:1, 4:1);

Losandželosas “Kings” – Vankūveras “Canucks” 2:3 (2:0, 0:2, 0:1).