NHL: “Panthers” iemet septiņus vārtus “Oilers”; “Coyotes” sagrauj “Blackhawks”

13/02/2018 09:19

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas trīs spēles. Floridas “Panthers” iemeta septiņus vārtus uzvarā pār Edmontonas “Oilers”, bet Arizonas “Coyotes” ar 6:1 sagrāva Čikāgas “Blackhawks”.

Pirmais periods starp Floridu un Edmontonu noslēdzās ar rezultātu 1:1 un nekas neliecināja, ka spēle noslēgsies tik rezultatīvi.

Turpmākajā trešdaļā komandas apmainījās ar diviem gūtajiem vārtiem, pirms izšķirošā perioda joprojām spēlējot neizšķirti 3:3.

Pēdējā trešdaļā “Panthers” rindās Vinsents Tročeks izcēlās ar trīs gūtajiem vārtiem, bet Jevgēnijs Dadonovs guva vēl vienus. Tikmēr “Oilers” atbildēja vien ar diviem gūtajiem vārtiem un mača izskaņā ar 7:5 pārāki bija “Panthers”.

Tikmēr sesto neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Čikāgas “Blackhawks”. Viņi ar 6:1 piekāpās Floridas “Coyotes”, samazinot savas cerības iekļūt izslēgšanas spēlē, kur komanda spēlējusi pēdējās deviņas sezonas.