OHL fināls: Pirmā uzvara sērijā ”Zemgalei/LLU” vai otrais tituls ”Kurbadam”?

17/03/2018 08:53
Kurbads - Zemgale/LLU, Sportazinas.com

Optibet hokeja līgā šovakar tiks aizvadīta ceturtā finālspēle, kurā ”Zemgale/LLU” uzņems pirmajos trīs mačos trīs uzvaras izcīnījušo un viena panākuma attālumā no otrā titula nonākušo ”Kurbadu”. Abu komandu duelis sāksies pulksten 17:10 (tiešraide LTV7 kanālā).

[post_bet]

”Kurbads” un ”Zemgale/LLU” regulāro čempionātu noslēdza vien attiecīgi trešajā un ceturtajā vietā, tomēr pusfinālā pārspēja favorītus un iekļuva finālā. Kurbadieši piecās spēlēs pieveica ”Liepāja/Optibet” komandu un garantēja vietu finālā piekto gadu pēc kārtas. Savukārt jelgavnieki pārsteidza regulārās sezonas uzvarētāju ”Mogo” un finālu sasniedza pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē.

Regulārajā sezonā ”Kurbads” pārspēja jelgavniekus piecos no sešiem savstarpējiem dueļiem un ieguva 16 no 18 iespējamajiem punktiem. Kurbadieši pirmajās trīs finālsērijas spēlēs svinēja trīs uzvaras un līdz šim ir attaisnojuši savu favorītu statusu.

Sērijas pirmajā spēlē rīdzinieki pamatlaikā divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr nenosargāja pārsvaru un uzvaru nodrošināja vien papildlaikā. Mājiniekiem panākumu 69. minūtē izrāva aizsargs Mārtiņš Gipters (3:2). Otrajā cīņā Toma Hartmaņa divi precīzie metieni palīdzēja ”Kurbadam” uzvarēt ar 4:1 un panākt sērijā 2-0.

Savukārt vakar kurbadieši sagrāva ”Zemgali/LLU” pretinieku laukumā ar 6:1 un nonāca vairs tikai viena panākuma attālumā no sava otrā titula divu gadu laikā. Pamatus uzvarai viesi ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā iemeta trīs vārtus un panāca 3:0.

Jau šovakar Jelgavā tiks aizvadīta sērijas ceturtā spēle. Vai mājiniekiem izdosies izmantot sava laukuma priekšrocības un izcīnīt pirmo uzvaru sērijā? Vai arī ”Kurbads” svinēs ceturto panākumu un iegūs otro titulu pēc kārtas.

Spēles sākums pulksten 17:10 (tiešraide LTV7 kanālā).