“Pacers” atspēlē 17 punktu deficītu un pieveic “Cavs”, “Wizards” un “Bucks” grauj (VIDEO)

21/04/2018 09:03

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mačos šonakt zaudējumus piedzīvojušas visas trīs sēriju favorītes – Klīvlendas “Cavaliers”, Toronto “Raptors” un Bostonas “Celtics”.

Bogdanovičs eksplodē, “Pacers” atgūst vadību sērijā

Pirmajā puslaikā spēlē daudz labāk iegāja Lebrona Džeimsa pārstāvētā Klīvlendas “Cavaliers”, kas mača pirmā cēliena beigās bija ieguvusi līdz tam lielāko pārsvaru – 57:40.

Tomēr Indiānas “Pacers” jau kārtējo reizi šajā sērijā vien apliecināja to, ka tā nebūs komanda, kurai varēs tik viegli pārbraukt pāri. Otrajā puslaikā laukumā neapturams kļuva horvātu snaiperis Bojans Bogdanovičs, kurš realizēja septiņus no deviņiem izmestajiem tālmetieniem, lielā mērā kaldinot “Pacers” uzvaru ar 92:90.

“Cavs” rindās kārtējo reizi līdera cienīgu sniegumu (28 pti + 12 atl. bumb. + 8 rez. piesp.) nodemonstrēja Lebrons Džeimss, tomēr šoreiz ar to bija par maz, lai 2016. gada NBA čempioni paglābtu no nokļūšanas iedzinējos ar 1-2.

Volam un Bīlam pa 28, “Wizards” dominē uzbrukumā, sperot pirmo soli glābiņa virzienā

Vašingtonas “Wizards” mača pirmajos trīs ceturkšņos kopā spēja gūt 101 punktu, kas pirms noslēdzošās ceturtdaļas galvaspilsētniekiem ļāva atrasties 19 punktu vadībā.

Toronto “Raptors” tā arī neizdevās izveidot nopietnu pakaļdzīšanos, tuvāk par 13 punktu atstarpi (93:106) netiekot un beigās piedzīvojot sakāvi ar graujošu 103:122.

Burvju pirmo panākumu šajā sērijā ar 28 punktiem kaldināja gan Džons Vols, gan Bredlijs Bīls. Vola rēķinā arī 14 atlēkušās bumbas.

Fantastiska pirmā ceturtdaļa dod “Bucks” pirmo panākumu pār “Celtics”

Savā laukumā lielisku basketbolu sākusi rādīt Milvoki “Bucks”, kas, pateicoties lieliskai pirmajai ceturtdaļai (27:12) un pirmajam puslaikam (58:35), ar rezultātu 116:93 neatstāja nekādus variantus Bostonas “Celtics” vienībai.

Tāpat kā iepriekš minētajās sērijās – arī šajā rezultāts ir kļuvis 2-1, minimālu vadību saglabājot ķeltiem.

NBA izslēgšanas turnīra spēļu rezultāti

Austrumu konferences ceturtdaļfināls:

Indiānas “Pacers” – Klīvlendas “Cavaliers” 92:90 (20:31, 20:26, 23:12, 29:21); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 atrodas “Pacers”;

Vašingtonas “Wizards” – Toronto “Raptors” 122:103 (30:29, 39:32, 32:21, 21:21); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 atrodas “Raptors”;

Milvoki “Bucks” – Bostonas “Celtics” 116:92 (27:12, 31:23, 27:32, 31:25); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 atrodas “Celtics”.