Pasečņiks neizjauc grandu tikšanos Karaļa kausa finālā

18/02/2018 09:39
Anžejs Pasečņiks, Sportazinas.com

Spānijas Karaļa kausa izcīņā zaudējumu pusfinālā piedzīvojis Latvijas izlases basketbolists Anžejs Pasečņiks, kura Grankanārijas “Herbalife” ar 74:87 (15:21, 28:20, 13:27, 18:19) atzina Rodiona Kuruca pārstāvēto “Barcelona Lassa” vienības pārākumu.

“Herbalife”, kura uzņem šo turnīru, iegāza otrā puslaika sākums, kad trešajā ceturtdaļā tā ielaida par 14 punktiem vairāk nekā titulētie pretinieki. Noslēdzošajā ceturksnī komanda vairs nespēja atgūties.

Pasečniks laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 10 gūtiem punktiem (5/6 2p) un pa reizei izcīnīja atlēkošo bumbu un atdeva rezultatīvu piespēle, iegūstot efektivitāti 9.

Kurucs šai spēlei netika pieteikts.

Tikmēr finālā Barselonas klubs spēkosies ar saviem principiālākajiem sāncenšiem Madrides “Real”, kas ar 77:59 (11:19, 26:19, 19:11, 21:10) sagrāva Tenerifes “Iberostar” komandu, kura šosezon viesojusies Latvijā, Ventspilī, FIBA Čempionu līgas turnīra ievaros.