Putniņai pieticīgs sniegums Turcijas līgas “play-off” spēlē

27/04/2018 21:02
Aija Putniņa, Sportazinas.com

Latviešu basketboliste Aija Putniņa piektdien guva divus punktus, bet viņas pārstāvētā “Mersin BB” vienība mājās cieta zaudējumu Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā.

“Mersin BB” komanda savā laukumā ar rezultātu 64:72 (19;22, 12:11, 22:17, 11:22) zaudēja Stambulas “Hatay” komandai, sērijā līdz divām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 1-1.

Putniņa spēlēja vien četras minūtes un 33 sekundes, kuru laikā trāpīja vienu no diviem divpunktu metieniem. Tāpat viņa pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja vienu piezīmi.

“Mersin BB” rindās ar 17 punktiem izcēlās Bria Nikola Hārtlija, bet Marica Gajiča sameta 16 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Tikmēr uzvarētājām 17 punktus sameta Kotnija Perisa.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā “Mersin BB” uzvarēja ar rezultātu.

“Mersin BB” regulārā čempionāta 24 spēlēs izcīnīja 13 uzvaras un kopvērtējuma tabulā ieņēma septīto vietu. Savukārt “Hatay” regulārajā čempionātā ar 20 panākumiem bija otrajā pozīcijā.

Par regulārā čempionāta uzvarētāju kļuva Stambulas “Yakin Doguš Universitesi”, kas izcīnīja 22 uzvaras.

Sezonas pirmajā pusē Putniņa pārstāvēja citu Turcijas komandu Samsunas “Canik”, bet janvāra vidū pievienojās “Mersin BB” vienībai, kas pirms tam no Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirokausa bija izslēgusi Latvijas čempionvienību “TTT Rīga”.