“Real” Atēnās revanšējas par sakāvi pirmajā ceturtdaļfināla spēlē

19/04/2018 23:28

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā revanšu par pirmajā spēlē piedzīvoto sakāvi pret Atēnu “Panathinaikos” (67:95) izcīnīja Madrides “Real”, kas šovakar Atēnās uzvarēja ar rezultātu 89:82.

Mača sākumu gan, līdzīgi kā vakardien (“Panathinaikos” toreiz spēli iesāka ar 20:0 izrāvienu), labāk aizvadīja “Panathinaikos” basketbolisti, kas pirmās ceturtdaļas gaitā divas reizes ieguva astoņu punktu pārsvaru (15:7 un 16:8). “Real” salīdzinoši ātri attapās, ceturkšņa beigās pietuvojoties līdz -2 (16:18).

Nākamajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās, katrai no vienībām vairākas reizes pārņemot vadību savās rokās. Puslaiku pārtraukumā “Panathinaikos” varēja doties ar četru punktu vadību bagāžā.

Par cīņas lūzuma punktu kļuva trešā ceturkšņa vidusdaļa, kurā Madrides “Real” no sev nelabvēlīgā 46:49 panāca 57:51, pārsvaram tā arī vairs mājinieku rokās nonākt neļaujot. Trešās ceturtdaļas beigās karaliskā kluba handikaps bija uzaudzis līdz septiņiem punktiem (68:61).

“Panathinaikos” noslēdzošās desmitminūtes sākumā guva septiņus punktus pēc kārtas, uz neilgu brīdi rezultātu izlīdzinot (68:68), tomēr tas bija viss uz ko mājinieki šovakar vairs bija spējīgi. Turpinājumā mača gaitu atkal stabili kontrolēja “Real”, novedot cīņu līdz sev labvēlīgam iznākumam (89:82), kā arī izlīdzinājumam visā sērijā (1-1).

Uzvarētājiem ar 18 punktiem izcēlās pieredzējušais Felipe Rejess, kamēr 17 punktus iekrāja Džeisijs Kerols. Savukārt mājiniekiem produktīvākais sniegums – 20 punkti un sešas rezultatīvas piespēles – Maika Džeimsa rēķinā.

Sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām. Nākamā spēle paredzēta 25. aprīlī, Madridē.