“Red Wings” grauj “Flames” un iesaistās kautiņos (VIDEO)

16/11/2017 10:04

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās trīs spēles. Detroitas “Red Wings” savās mājās sagrāva ar 8:2 Kalgari “Flames” komandu, bet abas vienības trešajā trešdaļā arī izvicināja dūres.

Spēles rezultātu, lielā mērā, mājinieki nokārtoja jau pirmajā periodā, kad spēja gūt četrus vārtus, bet Kalgari atbildēt tikai ar vienu rezultatīvu metienu Džimija Hovarda sargātajos vārtos.

Mača otrajā periodā “Red Wings” uzbrukums pievienoja vēl piektos un sestos vārtus, noņemot jebkādu intrigu spēles trešajai trešdaļai.

Abu komandu hokejisti iesaistījās dūru cīņās, kad “Red Wings” aizsargs Lūks Vitkovskis devās pārmācīt uzreiz vairākus “Flames” hokejistus. Vitkovskis tika aizsūtīts uz ģērbtuvēm, bet ceļš uz tām veda gar viesu komandas rezervistu soliņu, bet sakarsušie prāti lika hokejistiem atkal iesaistīties kautiņā.

Citā spēlē Čikāgas “Blackhawks” savās mājās uzveica Ņujorkas “Rangers” komandu, bet ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Krievijas uzbrucējs Artjoms Aņisimovs. Spēles liktenis tika noskaidrots trešajā trešdaļā, kad komandas kopumā guva septiņus vārtus.