RFS ar vieniem gūtiem vārtiem pietiek uzvarai pār “Metta”/LU

16/05/2018 22:27

Trešdien, 16.maijā Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā  tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 8. kārtas spēle, kurā tikās FK “Metta/Latvijas Universitāte” un “RFS”. Uzvaru ar rezultātu 0:1 izcīnīja viesu komanda “RFS”.

Mača vienīgos un līdz ar to arī uzvaras vārtus “RFS” labā 28.minūtē guva Maksims Marusičs, ļaujot savai komandai izcīnīt trīs punktus. Viesiem pirmajā puslaikā bija vēl dažas izdevības, taču tās netika izmantotas. Otrajā puslaikā RFS nosargāja savu vadību un izcīnīja uzvaru.

RFS ir arī šī brīža rezultatīvākā komanda ar 21 gūtajiem vārtiem. RFS sezonu iesāka ar četrām uzvarām, kam sekoja zaudējums un neizšķirts, bet pirmā apļa beigās rīdzinieki atgriezās uz uzvaru takas, ar 5:3 pārspējot “Liepāju”/”Mogo”.

Savukārt “Metta”/LU sezonas pirmajās četrās spēlēs cieta zaudējumus, bet nākamajos trīs mačos “studenti” nospēlēja neizšķirti, punktus atņemot ne tikai Valmieras un Jelgavas komandām, bet arī “Ventspilij”.

Nākamo spēli FK “Metta/Latvijas Universitāte” aizvadīs šo svētdien, 20. maijā, kad mājas spēlē tiksies ar “Spartaks Jūrmala”, savukārt “RFS” 21. maijā aizvadīs mājas spēli  pret “Riga FC”