RFS pieveic ”Valmieru” un izcīna piekto uzvaru pēc kārtas

16/06/2018 19:13

Sestdien, 16. jūnijā NSB “Arkādija” tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11. kārtas spēle, kur savā starpā tikās “RFS” un “Valmiera Glass ViA”. Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja mājinieki “RFS”, gūstot piekto uzvaru pēc kārtas un nostiprinoties pirmajā vietā Virslīgas kopvērtējuma tabulā.

Cīņas rezultāts tika atklāts 38. minūtē, kad precīzs bija mājinieku kapteinis Kaspars Dubra (1:0). Pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti, taču otrajā puslaikā “RFS” palielināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, pateicoties Aleksandra Solovjova vārtu guvumam (2:0). Trešos vārtus rīdzinieku labā 78. minūtē guva Roberts Uldriķis, kuram tie bija piektie vārti sezonā, kas ir otrs labākais rādītājs “RFS” komandā. Pēdējo vārdu spēlē teica Roberts Regža, gūstot savus pirmos vārtus Virslīgā un uzstādot spēles gala rezultātu 4:0.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 28 punktiem ir RFS, bet tuvākajām sekotājām “Ventspils” un Jūrmalas “Spartaks” katrai ir 22 punkti. Savukārt ceturtā ar 19 punktiem ir “Riga”. Piektā ar 18 punktiem ir “Liepāja”/”Mogo”, bet astoņus punktus iekrājusi “Jelgava”. Trīs punkti ir “Metta”/LU kontā, kamēr “Valmiera Glass”/ViA rēķinā ir viens punkts.

Šajā sezonā astoņas virslīgas komandas aizvadīs četrus apļus, tādējādi kopumā katra nospēlēs pa 28 mačiem. Sezona noslēgsies 10.novembrī.

Nākamo spēli “RFS” aizvadīs 22. jūnijā, kad viesos uzņems “Spartaku”, savukārt “Valmiera Glass Via” 22. jūnijā mājas spēlē tiksies ar  “Metta/LU” komandu.