“Riga FC” un “Liepāja/Mogo” rezultatīvā cīņā uzvarētāju nenoskaidro

16/05/2018 20:54
Riga FC Sportazinas.com

Trešdien, 16.maijā Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 8. kārtas spēle, kurā tikās “Riga FC” un FK “Liepāja/Mogo”. Spēle noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 2:2.

Spēles rezultātu mača 34. minūtē ar realizētu 11m soda sitienu atklāja Darko Lemajičs izvirzot mājiniekus “Riga FC” vadībā ar 1:0. Otrā puslaika sākumā, 49. minūtē izlīdzinājumu (1:1) panāca liepājnieku leģionārs Keita Sejdina. Mača turpinājumā viesi no Liepājas negrasījās apstāties pie panākta un 69. minūtē ar precīzu sitienu liepājniekus vadībā izvirzīja Jānis Ikaunieks (1:2).

Par prieku vietējiem faniem, atrašanās iedzinējos gan nebija ilga, jo 79. minūtē “Riga FC” labā vārtus guva Elvis Stuglis un panāca uz tablo atkal neizšķirtu 2:2, katrai no komandām ļaujot iegūt pa vienam punktam.

Nākošo spēli “Riga FC” aizvadīs šo pirmdien, 21. maijā, kad viesos tiksies ar “RFS”, savukārt FK “Liepāja/Mogo” 20. maijā viesos aizvadīs spēli viesos pret FK “Valmiera Glass ViA”.

Tikmēr citā mačā Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 8. kārtas spēle, kurā tikās “Valmiera Glass ViA” un FK “Ventspils”. Uzvaru ar rezultātu 1:3 izcīnīja viesi no Ventspils.

“Ventspils” pirmos divus vārtus guva otrā puslaika pirmajās trīs minūtēs. Vispirms pēc Eduarda Tīdenberga soda sitiena ar galvu precīzi sita Nauris Bulvītis, bet nedaudz vēlāk uzbrukuma smailē nonāca Adeleke Akinjemi, rezultatīvajam nigērietim panākot 2:0.

Savukārt četras minūtes pirms pamatlaika beigām trešos vārtus ventspilniekiem atnesa Šteniu, kurš ar sitienu no gaisa atzīmējās ar precīzu raidījumu no 20 metriem. Tiesa, pāris minūtes vēlāk otrā laukuma galā Kristers Lūsiņš sita precīzi ar galvu un guva goda vārtus valmieriešiem.