Rodmens: Popovičs mani ienīda

Deniss Rodmens NBA - sportazinas.com
Deniss Rodmens NBA - sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Slavas zāles dalībnieks Deniss Rodmens sarunā ar laikrakstu mySA (My San Antonio) dalījies atmiņās par aizvadītajām divām sezonām Sanantonio “Spurs” rindās 90to gadu sākumā.

“Pilsēta un fani mani pieņēma, bet tas, kā viņu tur sauca, Gregs Popovičs, mani nepieņēma. Viņš atklāti izrādīja savu nepatiku pret mani, jo nebiju paraugzēns. Uz mani skatījās kā uz velnu. Atrodoties Popoviča tuvumā man bija jābūt ļoti labam puisim, lai es vispar varētu spēlēt. Beigās viss sakārtojās tā, ka viņi nevēlējās, lai es spēlēju tajā komandā.” iesāka Rodmens.

Vairākkārtējais NBA čempions turpināja: “Visa šī spiediena rezultātā jutos kā upuris, ka esmu nonācis šajā komandā. Attieksme bija nepanesama. Paklausieties, tas taču biju es, tas puisis, kas palīdzēja Deividam Robinsam iegūt MVP titulu un kļūt par rezultatīvāko spēlētāju līgā. Biju tas pats puisis, kas vidēji spēlē komandai sagādāja 19,3 atlēkošās bumbas. Biju tas puisis, kurš komandai palīdzēja izcīnīt 68 uzvaras. Es organizācijai devu visu, bet mani tāpat nemīleja? Kā tas nākas? Tad arī es pateicu – labi, mainiet mani projām! Un tā mani aizmainīja uz Čikāgu,” atcerējās Rodmens.

Rodmens savā karjeras laikā septiņas iekļuva NBA aizsardzības pirmajā simboliskajā pieciniekā, divas reizes kļuvis par labāko aizsardzības spēlētāju līgā, kā arīdzan septiņus gadus pēc kārtas sezonu pabeidza kā labākais cīnītājs par atlēkošajām bumbām NBA un pievienojis savu panākumu sarakstam arī piecus NBA titulus, visus izcīnot kopā ar leģendāro Maiklu Džordanu un Čikāgas “Bulls”.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar