Šabalam 79 minūtes un uzvara Polijas 1. līgā, Maksimenko ārpus pieteikuma

17/11/2017 22:51

Polijas 1. līgas 18. kārtas spēlē uzvaru svinēja latviešu futbolista Valērija Šabalas Belsko-Bjalas “Podbeskidzie”, kas mājās ar rezultātu 1:0 uzveica Glogovas “Chobry” vienību.

Mājinieki vienīgos vārtus guva mača 59. minūtē, kad no 11 metru soda sitiena atzīmes precīzs bija Dimitars Ilijevs. Tādējādi “Podbeskidzie” pārtrauca savu piecu neuzvarēto spēļu sēriju un ar 17 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem Polijas 1. līgas kopvērtējumā dala 9. – 11. pozīciju.

Latvijas futbolists Valērijs Šabala šovakar laukumā bija līdz 79. minūtei, kad tika nomainīts.

Latvijas izlases uzbrucējs “Podbeskidzie” komandai pievienojās vasarā, kad pameta Latvijas “SynotTip” Virslīgas komandu FC “Riga”. Šabala komandas rindās aizvadījis 15 spēles un guvis trīs vārtus. Šabala komandā atrodas īrē, jo vēl pieder Beļģijas komandai “Club Brugge”, kura gan ar 23 gadus veco uzbrucēju nākotnes plānus nesaista.

Savukārt ārpus Polijas Ekstraklases kluba Ņecečas “Termalica-Bruk Bet” pieteikuma palika aizsargs Vitālijs Maksimenko. “Termalica-Bruk Bet” viesos noturēja bezvārtu neizšķirtu pret Bjalistokas “Jagiellonia” futbolistiem, kas nozīmē, ka Ņecečas komanda ar 16 spēlēs iegūtiem 17 punktiem ieņem 11. vietu.

“Termalica-Bruk Bet” uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis turpina atgūties no nopietna savainojuma un laukumā varētu doties tikai nākamajā gadā.

Savukārt uzvaru Rumānijas spēcīgākās līgas spēlē izcīnīja Vitālija Jagodinska pārstāvētā Iaši “Politehnica”, kas savā laukumā ar 1:0 uzveica turnīra līderi un vienu no Rumānijas futbola flagmaņiem Bukarestes “Steaua”. Latvijas izlases aizsargs savas komandas uzvarā noraudzījās no rezervistu soliņa.