Šeļakova “Legia” pirmajā ceturtdaļā uzvar ar 28:3, izcīnot pirmo uzvaru sezonā

15/01/2018 22:24

Polijas Basketbola līgā savā starpā dueli aizvadīja divas latviešu pārstāvētās komandas – Andreja Šeļakova Varšavas “Legia” uzņēma Laura Blaua Slupskas “Czarni”. “Legia” komandai šis bija jau 17. mēģinājums izcīnīt savu pirmo uzvaru šosezon.

Sākums priekš “Legia” izvērtās fantastisks – pirmajā ceturtdaļā nodemonstrēta teju perfekta spēle aizsardzībā, kā arī teicams uzbrukums, kā rezultātā iegūts 25 punktu pārsvars – 28:3.

Turpinājums priekš mājiniekiem gan vairs neizdevās tik gluds – līdz puslaiku pārtraukumam “Czarni” spēja pietuvoties līdz -11 (34:45). Tāpat arī otrajā puslaikā pārliecinošāku basketbolu demonstrēja viesi, kas pēdējā ceturtdaļā panāca neizšķirtu (67:67).

Galotnē gan atkal veiksmīgāki izrādījās “Legia” basketbolisti, izcīnot pirmo panākumu aizvadītajās 17 spēlēs. Tikmēr “Czarni” šis bija jau 11. zaudējums pēdējās 13 spēlēs, komandai no Slupskas ar bilanci 5-13 ieņemot 15. vietu 17 komandu konkurencē.

No latviešu basketbolistiem šovakar rezultatīvākais bija Lauris Blaus, kurš 29:34 minūšu laikā viesu labā spēja gūt desmit punktus (3/10 2p, 4/5 s.m.), savāca desmit bumbas zem groziem, kā arī pārtvēra divas pretinieku piespēles un nopelnīja trīs piezīmes.

Savukārt “Legia” spēlētājs Andrejs Šeļakovs laukumā pavadīja 8:02 minūtes, izceļoties ar diviem punktiem (1/3 2p), ieguva trīs atlēkušās bumbas, kā arī četras reizes pārkāpa noteikumus.