”Sharks” izcīna septīto uzvaru pēc kārtas, ”Avalanche” bullīšos pieveic ”Golden Knights” (VIDEO)

25/03/2018 08:40
Sanhosē

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) naktī no sestdienas uz svētdienu kopā aizvadītas 12 spēles.  Sanhosē ”Sharks” mājās izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas, bet Kolorado ”Avalanche” savā laukumā pieveica līgas debitanti Vegasas ”Golden Knights”.

Sanhosē ”Sharks” mājās ar 5:1 sagrāva Kalgari ”Flames” un svinēja jau septīto uzvaru pēc kārtas. Laukuma saimnieki pirmās trešdaļas vidū guva divus vārtus nedaudz vairāk nekā minūtes laikā un panāca 2:0, taču pēc pirmā perioda atradās vadībā tikai ar 2:1.

Otrajā trešdaļā Evanders Keins izcēlās mazākumā un atguva mājiniekiem divu vārtu pārsvaru (3:1), bet trešā perioda vidū ”Sharks” iemeta vēl divas ripas un panāca jau graujošo 5:1. Ar divu minūšu intervālu izcēlās aizsargs Džastins Brauns un Keins, kurš guva savus otros vārtus mačā.

Mājinieku vārtsargs Martins Džounss atvairīja 37 no 38 pretinieku metieniem un kļuva par vienu no spēles galvenajiem varoņiem.

Tikmēr krievu vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 39 no 40 metieniem un palīdzēja Kolorado ”Avalanche” savā laukumā ar 2:1 bullīšos pieveikt līgas debitanti Vegasas ”Golden Knights”.

Zviedru uzbrucējs Karls Soderbergs nedaudz vairāk nekā sešas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja ”Avalanche” vadībā (1:0), tomēr Džonatans Marčeso trešā perioda ievadā pārspēja lieliski spēlējošo Varlamovu un panāca izlīdzinājumu (1:1).

Uzvarētāju neizdevās noskaidrot ne vien pamatlaikā, bet arī papildlaikā. Savukārt bullīšos ”Avalanche” panākumu ar 2:1 nodrošināja komandas kapteinis Gabriels Landeskogs.

Tikmēr 500. NHL uzvaru aizvadītajā naktī guva Minesotas “Wild” treneris Brūss Bodreau. Viņa pārstāvētā vienība ar 4:1 pārspēja Nešvilas “Predators”.

Tāpat pie kārtējās uzvaras aizvadītajā naktī tika Vašingtonas “Capitals”, kas ar 6:4 pārspēja Monreālas “Canadiens”. Uzvarētājiem Niklass Bakstroms izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Kolorādo “Avalanche” – Vegasas “Golden Knights” 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienos;

Sanhosē “Sharks” – Kalgari “Flames” 5:1 (2:1, 1:0, 2:0);

Toronto “Maple Leafs” – Detroitas “Red Wings” 4:3 (1:0, 1:2, 2:1);

Monreālas “Canadiens” – Vašingtonas “Capitals” 4:6 (1:3, 1:1, 2:2);

Otavas “Senators” – Karolīnas “Hurricanes” 2:5 (1:1, 0:1, 1:3);

Floridas “Panthers” – Arizonas “Coyotes” 4:2 (0:1, 0:1, 4:0);

Ņūdžersijas “Devils” – Tampabejas “Lighning” 2:1 (1:0, 1:0, 0:1);

Ņujorkas “Islanders” – Čikāgas “Blackhawks” 1:3 (0:0, 0:2, 1:1);

Ņujorkas “Rangers” – Bufalo “Sabres” 5:1 (2:0, 3:0, 0:1);