Siliņš bez punktiem “Dolomiti Energia” zaudējumā Eirokausā

17/01/2018 23:18
silins, sportazinas

Zaudējumu ULEB Eirokausa otrā posma jeb “Top 16” kārtas spēlē trešdien piedzīvoja latviešu basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Itālijas komanda Trento “Dolomiti Energia”, kas G apakšgrupas cīņā viesos ar 66:79 (14:31, 17:18, 20:17, 15:13) piekāpās Podgoricas “Budučnost VOLI” no Melnkalnes.

Siliņš nospēlētajās deviņās minūtēs un 29 sekundēs pie punktiem netika, jo vienīgais viņa metiens šajā mačā, kas bija trīs punktu vērtē, lidoja grozam secen. Latvijas basketbolists šajā cīņā izcēlās ar divām piezīmēm un vienu noteikumu pārkāpumu.

Uzvarētāju sastāvā 17 punktus iemeta Kails Gibsons, bet par mača rezultatīvāko basketbolistu kļuva Dominiks Satons no Trento “Dolomiti Energia” komandas, kurš izcēlās ar 26 punktiem.

G apakšgrupas kopvērtējumā pirmajā vietā ar trim uzvarām trīs spēlēs ir Krievijas komanda Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”, kam ar diviem panākumiem seko “Budučnost VOLI”. Viens uzvara ir Siliņa pārstāvētajam Trento klubam, bet bez panākumiem pagaidām cīnās Zagrebas “Cedevita” no Horvātijas.

ULEB Eirokausā otrajā posmā 16 komandas sadalītas četrās apakšgrupās, kur aizvadīs divu apļu turnīru. Pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā, kurā martā tiks izspēlētas sērijas līdz divām uzvarām. Eirokausa otrajā posmā spēlē pa trim komandām no Itālijas un Krievijas, ar divām vienībām pārstāvēta Vācija, Turcija un Francija, bet pa vienam klubam ir no Spānijas, Lietuvas, Horvātijas un Melnkalnes.