Siliņš Eirokausa “Top 16” stadiju sāk ar uzvaru (+VIDEO)

03/01/2018 23:57
silins, sportazinas

Šodien sākās “7 Days” ULEB Eirokausa “Top 16” turnīra stadija un spēli aizvadīja Ojārs Siliņš un viņa pārstāvētā Trento “Dolomiti Energia” vienība, kas mājas uzveica Zagrebas “‘Cedevita” vienību.

Spēles sākums Trento vienībai nepadevās, jo pirmajā ceturtdaļā tā spēja gūt vien 13 punktus, bet ielaida 23. Arī otrajā mājiniekiem lietas nevedās kā plānots un vienu brīdi tā bija iedzinējos pat ar 20 punktiem. Tiesa, neilgi pirms ceturtdaļas beigām Siliņa komanda spēja pietuvoties rezultāta starpībā, bet ejot puslaika pārtraukumā tai 11 punktu deficīts.

Otro puslaiku “Dolomiti Energia” iesāka sparīgāk, bet par izšķirošo kļuva noslēdzošā, kad mājinieki to uzvarēja ar 17 punktu starpību, svinot uzvaru visā spēlē ar 83:72.

Siliņš laukumā pavadīja teju 23 minūtes, kuru laikā izcēlās ar pieciem gūtajiem punktiem (1/1 2p, 1/3 3p) un sešām atlēkošajām bumbām, iegūstot 11 efektivitātes punktus.

Turnīra “Top 16” posmā komandas sadalītas četrās apakšgrupās un aizvadīs divu apļu turnīru, noskaidrojot astoņas labākās komandas, kas turpinās cīnīties par uzvaru turnīrā.