Siliņš latviešu duelī Itālijā pārāks par Bertānu

12/11/2017 00:27

Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš sestdien guva deviņus punktus Itālijas A sērijas regulārā čempionāta spēlē, taču neglāba Trento “Dolomiti Energia” komandu no zaudējuma Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” vienībai, kuras rindās bez punktiem palika Dairis Bertāns.

Trento komanda savā laukumā cieta zaudējumu ar rezultātu 55:74 (24:21, 10:15, 10:21, 11:18).

Siliņš šajā spēlē laukumā pavadīja 26 minūtes, kuru laikā iemeta divus no trim divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un divus no četriem soda metieniem.

Tāpat viņam četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viena piezīme un trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi. Viņš šajā mačā tika pie 11 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija dalīts otrs labākais rezultāts komandā.

Tikmēr Bertāns 11 minūtēs aizmeta garām divus tālmetienus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un tika pie negatīva efektivitātes koeficienta -1.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija amerikānis Džordans Teodors, bet pretiniekiem 17 punktus iemeta ASV basketbolists Čeins Behenens.

A sērijas kopvērtējumā vadībā ar sešām uzvarām sešās spēlēs atrodas Brešas “Germani Basket”, kamēr tikpat panākumi septiņās spēlēs ir Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” un Venēcijas “Umana Reyer” komandām.

Tikmēr 11.vietu ar divām uzvarām sešās spēlēs ieņem Artūra Strautiņa pārstāvētā Kapo d’Orlando “Betaland” (FIBA Čempionu līgā startē ar nosaukumu “SikeliArchivi”), bet 12.pozīcijā ar diviem panākumiem septiņos dueļos atrodama “Dolomiti Energia”.