Siliņš pieticīgs, “Dolomiti Energia” izcīna negaidītu panākumu Venēcijā

26/05/2018 00:08
silins, sportazinas

Itālijas čempionāta basketbolā pirmajā pusfināla spēlē panākumu ar rezultātu 80:78 pār regulārajā turnīrā uzvarējušo Venēcijas “Umana Reyer” svinēja latviešu basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Trento “Dolomiti Enegia”.

Mačs jau no tā paša sākuma iegāja ļoti līdzvērtīgā gultnē, nevienai no komendām nespējot iegūt nopietnu pārsvaru – pirmajā ceturtdaļā ar 25:23 pārāki bija venēcieši, kamēr līdz puslaika noslēgumam Trento komanda atspēlējās un pārņēma vadību (44:43).

Šādā veidā cīņa turpinājās līdz pat pamatlaika beigām, kurās aukstasinīgāki izrādījās “Dolomiti Energia” basketbolisti, izcīnot uzvaru ar 80:70.

Uzvarētāju rindās ar 27 punktiem rezultatīvākais bija Šeivons Šīldss. Savukārt Ojārs Siliņš 18 nospēlētajās minūtēs izcēlās ar trim punktiem (1/2 2p, 0/2 3p, 1/2 s.m.), savāca vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu pretinieku piespēli, kā arī trīsreiz pārkāpa noteikumus.

Regulārajā čempionātā piekto vietu izcīnījusī “Dolomiti Energia” ceturtdaļfināla sērijā ar 3-1 uzveica ar ceturto numuru izlikto Avelīno “Sidigas Scandone”.