Skudra un Daugaviņš izlaiž uzvaru un piekāpjas Ufā

14/09/2017 19:59

Spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) ietvaros šodien aizvadīja Pētera Skudras trenētā un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņinovgorodas ”Torpedo”, kas viesos ar 2:1 piekāpās Ufas ”Salavat Yulaev” komandai.

Maču veiksmīgi jau septītajā minūtē iesāka ”Torpedo” komanda, izvirzoties vadībā ar 1:0. Šo vadību, pateicoties lieliskai vārtsarga Ivana Lisutina spēlei gandrīz pat izdevās noturēt, līdz vien 6 minūtes pirms trešā perioda beigām tika ielaisti vārti.

Divas minūtes pēc mača izlīdzināšanas ar skaistiem vārtiem izcēlās Ufas uzbrucējs Linus Omarks, kurš ”Torpedo” zonā pārtvēra ripu un netraucēts raidīja to vārtos. Viņa kontā arī rezultatīva piespēle pirmajā vārtu guvumā.

Kasparam Daugaviņam mačs aizritēja bez rezultativitātes punktiem, izceļoties vien ar divām soda minūtēm par sitienu pretiniekam ar nūju un vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Kaspara kontā nospēlēta gandrīz 21 minūte, kas bija ceturtais lielākais rādītājs komandā un labākais starp uzbrucējiem.