Slovēnijai pēc fiasko pret Lielbritāniju zaudējums arī Nolana trenētajai Polijai (VIDEO)

23/04/2018 23:28

Pasaules čempionāta hokejā 1A. divīzijas turnīrā Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā otro negaidīto zaudējumu divās spēlēs piedzīvojusi Olimpisko spēļu dalībniece Slovēnijas izlase, kas šodien ar 2:4 atzina Polijas hokejistu pārākumu.

Rezultātu poļi atklāja jau trešās minūtes beigās, kad ar fantastiski precīzu plaukstas metienu no asa leņķa izcēlās Damjans Kapica. Pirmajā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Otro periodu ar salīdzinoši ātru atbildi iesāka slovēņi (1:1), šķietami atgūstot spēles garšu. Tomēr Alpu kalnu zemes pārstāvji tā arī nespēja atgūt to cīņassparu, kas šai izlasei bija raksturīgs iepriekšējos turnīros – slovēņi gan pirmās dienas mačā pret Lielbritāniju (1:3), gan šodien laukumā rādīja ārkārtīgi neizteiksmīgu hokeju.

Otrās trešdaļas turpinājumā poļi guva divus bezatbildes vārtus, panākot 3:1 savā labā. Pēdējos no tiem Marcins Kolužs elegantā un aukstasinīgā stilā realizēja bullīti.

Noslēdzošajās 20 minūtēs nekas būtiski nemainījās – Polija panāca graujošo 4:1, kamēr spēles beigu ofensīvā Slovēnijai izdevās vienus vārtus atgūt (2:4). Slovēņiem būs smagi jācīnās, lai neizkristu no 1A. divīzijas – turpmākie pretinieki būs vēl spēcīgāki – Ungārija, Itālija un Kazahstāna.

Vakara vēlajā mačā fantastiskā atmosfērā Ungārija spēja divreiz atspēlēties un ar 3:2 uzveikt Itālijas izlasi. Uzvaras vārtus trešā perioda sākumā guva Balāžs Seboks.

Interesanti, ka komandas guva pa vieniem vārtiem vienā no Ungārijas skaitliskajiem vairākumiem. Sākumā Tomass Larkins mazākumā panāca 2:1 viesu labā, bet tad pēc lieliskas izspēles izlīdzinājumu (2:2) no vārtu priekšas maģāriem ieguva Janošs Vašs.

Atlikušajā otrās spēļu kārtas mačā rītdien spēkiem savā starpā mērosies pašreizējās līderes – Kazahstāna un Lielbritānija. Briti PČ elites divīzijā nav iekļuvuši kopš 1994. gada, kad salinieki planētas 12 labāko valstsvienību konkurencē palika pēdējie.

# Komanda S U UP ZP Z GV:ZV PTI