Šmita “Fuenlabrada” uzveic Blūma “Zaragoza”, latvieši pieticīgi

18/11/2017 23:07

Kārtējā Spānijas ACB līgas mačā Rolanda Šmita “Montakit Fuenlabrada” (7-2) komanda uzņēma Jāņa Blūma “Tecnyconta Zaragoza” (4-5).

Pēc absolūti līdzīgām pirmajām 20 minūtēm (40:40) trešajā ceturksnī pilnīgu dominanci (29:18) uzņēmās “Fuenlabrada”, kā rezultātā pirms noslēdzošās desmitminūtes mājiniekiem 11 punktu pārsvars – 69:58.

Pēdējo ceturtdaļu lieliski iesāka “Zaragoza”, kas spēja atspēlēties un uz brīdi pārņemt arī minimālu vadību (75:74). Tomēr tās beigu daļā vadības grožus atguva un vairs neizlaida “Fuenlabrada”, kas izcīnīja uzvaru spēlē ar 88:82.

Uzvarētājiem 20 punktus guva bijušais Rīgas VEF meksikāņu basketbolists Pako Kruss, kamēr Rolands Šmits 19:36 minūšu laikā izcēlās ar pieciem punktiem (1/4 – 3p., 2/2 – s.m.), trīs atlēkušajām bumbām un četrām piezīmēm.

Viesiem trīs punktus (1/2 – 2p., 0/3 – 3p., 1/2 – s.m.) nospēlētajās 15:48 minūtēs guva Jānis Blūms. Latvietim arī viena rezultatīva piespēle, viena kļūda, viena pārtverta bumba, kā arī trīs piezīmes.

ACB līga (Vieta, Komanda, U, UP, ZP, Z, GP:ZP, P)

1. Real Madrid 9 8 0 0 1 821:716 16
2. Valencia 8 7 0 0 1 672:629 14
3. Fuenlabrada 9 6 1 0 2 696:687 14
4. Barcelona 8 6 0 0 2 726:633 12
5. Obradoiro CAB 8 6 0 0 2 590:583 12
6. Gran Canaria 8 5 0 0 3 688:633 10
7. Baskonia 8 4 0 0 4 654:656 8