“Spurs” notur uzvaru pār tiešo konkurenti “Thunder”, Bertānam tālmetiens svarīgā brīdī (VIDEO)

30/03/2018 08:01

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) uz ceturto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā pakāpusies Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, kas šonakt līdzīgā cīņā ar 103:99 (24:29, 35:27, 18:25, 26:18) savā laukumā pārspēja vienu no tiešajām konkurentēm Oklahomsitijas “Thunder”.

Dāvis Bertāns šoreiz laukumā pavadīja desmit minūtes, šajā laikā realizējot vienu tālmetienu (3p. 1/3), izpildot trīs rezultatīvas piespēles, izcīnot vienu atlēkušo bumbu, kā arī bloķējot vienu sāncenšu metienu. Dāvim arī otrs labākais +/- koeficients komandā +13. Savu vienīgo grozu Bertāns realizēja svarīgā brīdī ceturtās ceturtdaļas astotajā minūtē, panākot 94:87.

Galotnē svarīgus grozus guva gan Oldridžs, kurš maču noslēdza ar “double-double” (25 punkti + 11 atlēkušās bumbas), gan Patriks Milzs un Manu Džinobili, kas ļāva mājiniekiem cīņu noslēgt ar sev labvēlīgu rezultātu. “Thunder” sastāvā 26 punkti Pola Džordža rēķinā, 19 punkti un 11 bumbas zem groziem sakrāja Rasels Vestbruks, tikmēr Karmelo Entonijs maču pabeidza ar sev pieticīgajiem deviņiem punktiem.

“Spurs” šī bija astotā uzvara pēc kārtas mājās un 44 kopumā 76 spēlēs, kas ļauj saspringtajā Rietumu konferences tabulā pacelties uz ceturto pozīciju. Identiska bilance (44-32) ir arī Oklahomsitijai, taču pērkoni atrodas vienu vietu zemāk. Turpat līdzās ir arī Ņūorleānas “Pelicans” (43-32) un Minesotas “Timberwolves” (43-33).

Nākamo spēli Sanantonio klubs aizvadīs naktī uz svētdienu, Teksasas derbijā uzņemot līgas līdervienību Hjūstonas “Rockets”.